Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott húst megeszed másnap...

Rántott húst megeszed másnap is vagy csak amikor frissen van sütve? Szereted másnap hidegen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megeszem, berakom fóliába és másnap is finom hidegen, kenyérrel, paradicsommal szoktam szendvicsnek megenni. Semmi maradékot nem dobok ki, minden jó másnap, mindent hasznosítok valahogy.
2012. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Minde sültet, a kacsahúst is, a rántottat is. A sütéssel konzerválüdik is, vagyis másnap sincs semmi baja. Még a hűtőbe se szoktam egy napra betenni, mert csak "kiszívja".
2012. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Naná, tudod milyen fincsi az? :)
2012. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy :D Tudod milyen jó az szendvicsnek?? A sült májat is úgy szoktam másnap: kenyér megkenve a májas zsirral, paradicsom, lilahagyma, máj. Nyami
2012. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kivácsi voltam a véleményekre. A kolléga nőm megszólt mert tegnap ebédre zsemle közé tettem a rántott húst . a zsömlét megkentem majonézel saláta levelet, és ubit meg még. felszeletel rántott pulyka májat tettem bele meg a húst

. Azt mondta, hogy ez undoritó ő meg nem enné..

Modtam neki,hogy hasonló szendvicsekért a pálya udvarokon több 100 ft okat elkérnek..

2012. máj. 30. 15:38
 6/22 anonim ***** válasza:
Megeszem. Szendvicset csinálok belőle, vagy salátába aprítom. Vagy csak úgy magába előző napi sültkrumplival
2012. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondod ilyen szendvicseket sok helyen árulnak, méghozzá jó drágán. Nem tudja a koleganőd hogy mi a jó. Biztos valami úri kisasszony. Ne foglalkozz vele.

Engem a sültmájas szendvicsért nem megszólt a munkatársam hanem elkunyizta az egyiket :D

2012. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"A kolléga nőm megszólt mert tegnap ebédre zsemle közé tettem a rántott húst"

Pedig a bécsis zsemle is hasonló, biztos ő is hallott már róla. :DD

2012. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"... Azt mondta, hogy ez undoritó ő meg nem enné..."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Legközelebb azt kell válaszolni :

- Milyen szerencse, mert így nem kell megkínáljalak, nekem több marad belőle!... :-DDD


Különben meg nem a kolléganő ízlésének viszel magaddal ebédet, hanem azért, hogy te jóllakj!...

Semmi köze hozzá, hogy te mit eszel (mint ahogy te sem foglalkozol azzal, ő mit töm magába)!...

2012. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De tény, hogy frissen, mikor még ropogós a széle, más íze van. Hasonlóan a sültkrumplihoz. Elfogadom, ha valakinek nem ízlik. én azért megeszem
2012. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!