Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha nm ízlik egy csoki, megesze...

Ha nm ízlik egy csoki, megeszed vagy inkább kidobod?

Figyelt kérdés

Pl. bonbonok vagy ilyen Sport szelet méretű kis csokik esetében. Beleharapsz, pocsék íze van..Ennek ellenére lenyelitek vagy inkább kiköpitek/kidobjátok? :)


Én most kaptam vegyes, egyenként csomagolt kis csokikat, de némelyik olyan pocsék, hogy inkább a szemetesben landolt a maradék.


Kíváncsiságból kérdezem :D



2012. okt. 10. 23:40
1 2 3
 11/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Odaadom a gyereknek...

:-DD

2012. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

kuka


bár ritka hogy rossz csoki kerül hozzám,mert csokimániás vagyok (és hizásképtelen szerencsére) és az országban kapható összes csokit kostoltam,rengeteg külföldit is,és megjegyzem ami nem finom,olyat nem veszek többet a szám közelébe

2012. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Felhasználom sütikhez, úgy nem baj, ha nem olyan jó a minősége, vagy odaadom a fiamnak, ő bármilyen csokit képes megenni :)
2012. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha már beleharaptam akkor lenyelem a falatot, de utána kidobom vagy ha a párom/apukám megeszi akkor az övék... :) De újabb falatot biztos nem teszek a számba!
2012. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha olyan fajta csoki (tehát táblás pl.), akkor elhasználom valami sütibe, egyébként meg eljuttatom apukámhoz, nincs olyan csoki amit ő ne enne meg:D
2012. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

5.

Akkor ez a csoki neked való. :D

2012. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Rossz csoki nincs, a csiliset szeretem, a mentásat imádom. Ha mégse csoki, hanem kakaós tejtábla vagy csokinyúl, akkor megy a sütibe, Ha meg olyan, ami véletlenül nem ízlik nekem - bár olyan nincs -, akkor meg tesómnak adom, mert ő minden édességet megeszik.
2012. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Simán kidobom! :)
2012. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Huhh, mennnyi válasz érkezett :D


Köszi mindenkinek, érdekes... Én imádom a csokit, de a sz.ar csokit nem vagyok hajlandó megenni. Ha egy bonbon pocsék, akkor inkább kiköpöm, de ha egy csokitábla nem ízlik, a maradékot én is sütibe használom el.

2012. okt. 14. 21:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék Gombóc Artúr véleményére is!
2012. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!