Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Letezik olyan "nasi" ami...

Letezik olyan "nasi" ami elveszi az etvagyadat, de nincs benn szinte semmi kaloria?

Figyelt kérdés
Nem fogyni akarok csak kerdem. Neha jol jonne mert mindig ehes vagyok es nem ehetek folyton !

2013. febr. 7. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a tepertő kisütött kötőszövet, nekem ettől nem futott össze a nyál a számban. Ráadásul az ezzel bevitt sómennyiség sokszorosa nemhogy a napi, de még a heti szükségletnek is. (Kedves Harcművész, a szétsózott kajákról nincs véletlen valami okos teóriád? Vagy a paleolitikumban szerinted sózott tepertőt rágcsáltak?)
2013. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem a gondolaTODRA is összefut a nyál a számban. És még kisütve sem vagy rendesen, ha a sófogyasztásról érdeklődsz.


1. pont - majdnem mindenki szereti a tepertőt, különc vagy ha te nem, ugyanakkor elfogadjuk hogy más az ízlésed.

2. pont - kevés só van az állati zsírban.

3. pont - az ember leginkább tengerpartközeli élőlény elsősorban, a sófogyasztás.. kevés természetesebb dolog van számunkra, mint az hogy sóval találkozik a szervezetünk. De ez nem az én teóriám, sőt nekem nemigen vannak teóriáim.

2013. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Ja, persze, már emlékszem, te ennél csecsemőt is.


Azért nem vagyok egyedül a világon, aki undorodik a tepertőtől...


Mire a többes szám? Már szaporodtál is?

2013. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
én sem szeretm a tepertőt..de hát ki mit szeret,ezt inkább priviben beszéljétek meg. (y)
2013. febr. 8. 16:01
 15/16 anonim ***** válasza:

Királyi többes <3

Kínában a placentát is megeszik, mint fiatalítószer, hát, igazából a borjú is finom... höhö.


Kérdező, olajos magvakat sem szereted? Banán chipset? A banán éppen már annyira nem ch szegény, de gyümölcscukor van benne, ami azért más mint a keményítő és a szőlőcukor.

2013. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Savanyú káposzta, ha szereted! :)
2013. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!