Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagy fogyás után (valószínűleg...

Nagy fogyás után (valószínűleg hízékony embereknek) melyik a legjobb tömegnövelő, amit biztonságosan szedhetek zsírosodás nélkül?

Figyelt kérdés

Mivel most fogytam le és elkezdtem edzeni, hogy jól is nézzek ki, nem szeretnék visszahízni azért, mert rossz tömegnövelőt használok, viszont szeretnék sok izmot felszedni amihez elengedhetetlen ugyebár az étrend és a megfelelő fehérje + szénhidrát bevitel. A fehérje meg is van, viszont szénhidrátból közel sem viszek be annyit amennyit kellene napi 5 étkezéssel. Ezért szeretnék egy edzés utáni gyors felszívódású szénhidrátot/tömegnövelőt, ami nem vezet visszahízáshoz.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ui.: most a Full force nutrition: carb-F termékét néztem ki.



2013. ápr. 28. 13:58
 1/2 anonim válasza:
a hangsúly úgyis csak azon kell hogy legyen hogy edzés utánra időzítsd a gyors CH-t, lehet az simán dextróz egy jó fehérje mellett, de gondolom azóta már célt értél és beállítottad az adagod, hajrá;
2013. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kevesebb gyors ch menjen mint ami az átlagos recept... csak edzés után mehet gyors ch de az arány 2:1 legyen fehérje javára! Az étrenden ne változtass csupán egyél többet abból amit diétában is(gondolom sok sovány hús be van iktatva). Sok sikert :)

üdv. egy hasonló cipőben járó egyén

2014. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!