Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az "élelmiszer...

Mi a véleményed az "élelmiszercsomagban" található termékekről? Légy szíves, csak akkor írj, ha kaptál valaha EU Élelmiszersegély program keretén belül "élelmiszercsomagot"!

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2013. jún. 28. 06:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Tésztát, édességet, italport kaptunk már, legalábbis ezekre emlékszem (nagymamám révén kaptuk). A tészta és az édesség finom volt, az italpor (capuccino-szerű "valami" volt) viszont ihatatlan. Liszt szokott még lenni a csomagban, de az nem EU-s, hanem valamelyik gyártóé.
2013. jún. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Győri keksz, gyermelyi tészta, csak a csomagolása más. Tesóm csomagjáért én szoktam elmenni, mindig enyém a keksz belőle :)
2013. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%

Egyszer kaptam pedig nem kértem,mert nem gondoltam úgy ,hogy rászoruló lennék,de erővel ideadták,mert azt mondták hogy megmaradt és a faluban adtak mindenkinek.

Őszintén megmondva énszerintem nem ér semmit,silány minőségű termékek,a nagy részét a kutyusom és a disznók ették meg,a liszt kivételével.Azt meg szerintem mindenki tud venni magának,nem drága.

2013. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó! Lehet, hogy számodra ez elképzelhetetlen, mivel disznót olyan kajával etetsz, ami más ember számára talán az egyetlen élelmiszerforrás... de hidd el, van, akinek drága a liszt. Nem mindenki van olyan szerencsés helyzetben, mint te...
2013. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem elfogadható a minőségük. Az a darálós keksz (vagy nem is tudom mi a neve) kicsit fojtós, de kókuszgolyónak megcsinálva tökéletes.
2013. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

> A tészta és az édesség finom volt, az italpor (capuccino-szerű "valami" volt) viszont ihatatlan. Liszt szokott még lenni a csomagban, de az nem EU-s, hanem valamelyik gyártóé.


Nem értem. Az EU nem gyárt lisztet, hanem megveszi valamilyen gyártótól...

... a silány minőségű terméket teljes áron. A gyártó meg féltéglával veri a mellét, hogy jótékonykodott. Közben zsebreteszi az extraprofitot, amiből százalékot ad az EU-s hivatalnokoknak.


A disznó életben maradt az EU-s terméktől?

2013. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

A tészta általában gyermelyi, a keksz győri, ami talán a legjobb minőség. A liszt is jó.

Viszont volt olyan, hogy volt benne kb 8 liter tartós kakaó, meg egy csomó keksz, plusz egy-két liszt vagy tészta. Nekünk végülis jól jött, plusz volt, de van olyan család, akinek nincs mit enné és nem plusznak számít neki ez a csomag, hanem életmentő, akkor viszont nem hiszem, hogy sokra megy egy csomó keksszel, hanem inkább több tésztával, liszttel többre megy.


Az az idióta aki itt hangoztatja, hogy a disznójának adta, az meg szégyellje magát és kapartassa el magát a disznóival, én amondó vagyok.


20/L

2013. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Azért álljunk már meg egy pillanatra!Nem nézem les a rászorulókat.Sőt!Én csak a véleményemet írtam le a termékekről,amit kérdeztek,szerintem silány minőségűek.

Mindenhol arról papolnak,hogy egészséges étkezés,meg chips adó...na a csomag nagy részére ki lehetne vetni a termékadót mert egészségtelen.Az előző úr jól írta ,hogy valakik leszedik a nagy haszont ,mert csak a pénz érkezik az EU-ból a csomagot itthon állítják elő.A nullára lepontozott vagyok,pedig csak az igazt írtam le.

2013. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászólók!

Nagyon köszönöm az eddigi hozzászólásokat, válaszokat, véleményeket!

A véleményekre vagyok kíváncsi a termékekkel kapcsolatban, így akár negatív, akár pozitív a véleményetek azokról, zöld kezet adok és ha még ír valaki a témában, akkor neki is.

Nagyon örülök, hogy a különböző termékekről is részletesen megírtátok, hogy melyikkel voltatok elégedettek és mi nem nyerte el a tetszéseteket.

Írjatok még nyugodtan!!!

Melyik hasznos/haszontalan? Miért?

(Például, ha valaki lisztérzékeny, akkor neki lehet, hogy nem volt hasznos a liszt, tészta, keksz - gondolom.)

Egészséges táplálkozás szempontjából is alkothattok véleményt.

Olyan termékeket kaptatok, amelyeket rendszeresen használtok a hétköznapjaitokban amúgy is?

Laktózérzékenyeknek kakaó?

Esetleg azt is írjátok meg, hogy számotokra mi lett volna hasznos élelmiszer, illetve azt, ha valamilyen speciális étrendet kell folytatnotok! (Betegség, allergia, szokás - egyebek miatt.)

Például vitamin-, ásványi anyag tartalom, egészségmegőrzés szempontjából mi a véleményetek a termékekről?

Alkalmazhattok 10-es skálát is, 1 pont lenne a legrosszabb, 10 pontos a kiváló minőség.


Köszönöm!!!

2013. jún. 28. 09:44
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Én legjobban egy rúd ,Pick szaláminak örülnék,liszttel mire megyek egyedül élő férfiként?Nem vagyok én pék!
2013. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!