Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Káros a gyakori red bull...

Káros a gyakori red bull fogyasztás?

Figyelt kérdés
Szinte 2 naponta iszom.Kávét nem.Mivel egyetemen tanulok kell a dopping.Jobban szeretem mint a kávét jobban felpörget és nem színezi a fogam.
2008. jún. 24. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Második válaszoló vagyok, biztos, hogy nem az. :D Ha az lenne akkor nem izélték volna vissza. Igyad nyugodtan.
2008. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2008. jún. 24. 21:33
 13/22 anonim válasza:
23%
Nehogy igyal tobbet!A tesomnak el volt zsibbadva az egesz bal fele a red bultol.21 eves letere sirt annyira fajt minden resze,ugy vette a levegot mindha meg akarna halni.:((:((:((:((((.Az egyik baratja meg egesz ejjel nem tudott aludni.Almos volt,egesz ejjel csak jarkalt nem tudott elaludni,azt mondta azt hitte kiugrik a szive a helyerol.Azota egyik sem iszik egy kortyot sem.Ennyit arrol a nyamvat energiaitalrol.Aki jot akar maganak az ne igyon.En sem iszom soha!
2008. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy valamelyik összetevőjére allergiás/érzékeny volt? ugyanis a tünetek inkább ilyesmire utalnak....
2008. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik károsnak. A taurint régen a sportolók használták doppinghoz!

[link]

[link]

2008. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
10%
Mi a francnak pontoztatok le?Hat basszatok meg!En csak leirtam hogy karos mert a tesom es baratja is betegek lettek tole.Hat de hulyek vagytok!Ha nem hisztek nekem igyatok tovabb azt a szar lottyot es kesz!Marhak!
2008. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Vazz, bírom az ilyen rémhír terjesztőket.. képzeld, allergiás vagyok a tojásra, beteg leszek tőle. SOHA TÖBBET NE EGYETEK TOJÁST! Ez ugyanilyen, az, hogy a környezetedben két ember megszívta vele(már bocs) nem azt jelenti, hogy mindenki más is megfogja. Nem azt mondom, hogy a legegészségesebb dolog, de na.
2008. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
11%
Na akkor igyatok azt a hulye energiaital es mind amelyiknek ilyen a nagy a pofaja betegedjen meg tole!!!
2008. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

én fogyasztok rendszeresen red bullt itt svàjcban,sokan a discoba ugy isszàk hogy fele redbull,fele vodka(rà van irva hogy ne alkohollal keverjük,itt mégis minden bàrban adjàk keverve.és jo néhàny éve.ezek szerint ez sem baj.

nem leszel rosszul,csak àlmatlan leszel,(koffein tartalom)

viszont ha huzamosab ideig fogyasztod(pl:3 éven keresztül napi 2,akkor késöbb nagyob esély a szivbetegségre.de ez a tulzott kàvéfogyasztàsnàl is igy van.mértékkel,de ihatod!!!!!!!!¨¨¨¨

2008. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
78%

te kis ijesztgetős forma kb 12 éves vagy nem? kb olyan szint jön le a válaszaidból.

a red bull jó, viszont a bombát valahogy nem szeretem:D

2009. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!