Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig étkezhetek ilyen...

Mennyi ideig étkezhetek ilyen egyhangúan egészségügyi következmények nélkül?

Figyelt kérdés

Se időm, se pénzem. Nagyon spórolnom kell, hogy tudjam fizetni a lakást - anyukámékkal nem jövünk ki, ezért költöztem el. Már egy hónapja azt csinálom, hogy hét elején veszek egy 250 grammos margarint, ami 109 ft, és naponta veszek 3 zsemlét, 3x13, azaz 40 ft. Így egy héten kijöttem kevesebb, mint 400 ft-ból, 1400 ft/hó.


Január közepétől, azaz a félév végétől tudok munkát vállalni a suli mellett. Addig szerintetek kihúzom így? Egyhangú, szörnyen le fogok fogyni (pedig most sem vagyok egy birkózó alkat), de nem nagyon látok más megoldást... vagy nem tudom, valami javaslat?


Köszi, hogy elolvastál :)


2013. szept. 28. 14:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Egyáltalán ne gáz, hogy csövesekkel kell egy sorba állni, de én sajnos zalaegerszegi vagyok, nálunk nem tudok hasonlóról... pedig szükség lenne rá.


A barátaim... hát, annyit mondtam, hogy gondok vannak otthon. A legtöbbje kolis, ott is éhezés van :/

Ha hétvégén sütnek otthon, hétfőn meg szoktak kínálni a sütiből, de kb. ennyi.


Nagyon köszönöm a segítségeteket, próbálok valamit még szerezni, ha nem jön össze... akkor meg ez van, kihúzom.

2013. szept. 28. 19:59
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak azt írtad, hogy 1400 Ft/hónap. Összesen mennyi pénzed van egy hónapban?
2013. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

:( Biztos lopnék neked itthonról kaját, ha az én barátom lennél. :)

Amúgy ott van másik menüpont alatt, hogy vidékre is küldenek csomagot tartós élelmiszerekből. Szerintem meg kéne próbálnod, nincs mit vesztened. [link]

2013. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nézz utána,hogy van-e valami segítség az iskolában,szociális alapon.
2013. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, leveleket :)


Ha kifizetem a rezsit, marad, ha spórolok 5000rem, abból meg még az internetet kéne meg ugye a kaját... muszáj a net, mert kell hoznom a "kiemelkedő" átlagot (min. 4.7), így ad a suli alapítványa támogatást, és gyűjtőmunkához elengedhetetlen, az egész naplónk elektronikus, és a kurzusokba is csak itt tudok beregisztrálni.

Szóval nem tudok már min csökkenteni, de nem leszek hajlandó megint otthon lakni, már a családi is ide jön, az én nevemre, ebből plusz az alapítványos pénzből fizetem a rezsit. Még nem kapcsoltam be fűtést, nem tudom, hogy az mennyit rak majd hozzá, próbálom elodázni, inkább felveszek még két pulcsit :)


Még egyszer nagyon köszönök mindent, jó tudni, hogy ilyen együttérzőek az emberek, remélem, ebben a pár hónapban nem vágom tropára az egészségem /a fiatal szervezet egy csoda, elvileg:D/

2013. szept. 28. 23:20
 16/20 anonim ***** válasza:
Amúgy alkalmi munkákat nem tudsz vállalni szombatonként? Pl. hostesskedésre gondolok vagy pakolás, ilyesmi.
2013. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ez a csomagküldés nagyon jó :)

Letöltöttem kérvényt, ha visszaküldöm, elvileg 1-2 hónap, mire elbírálják, és kézhez kapom a csomagot... ha ez összejönne, már az is nagyban segítene! Köszönöm a javaslatot :)

2013. szept. 28. 23:28
 18/20 A kérdező kommentje:

Hidd el, megpróbáltam, itt vidéken sajnos csak hétvégére nem kell senki... kint volt egy plakát a suliban, hogy nappali tagozatos diákokat keresnek délutános munkára, mikor felhívtam őket, közölték, hogy akkora a túljelentkezés, hogy akiknek az adatait már felvették, azoknak se tudnak ígérni semmi biztosat. Sajnos mindenki pénzszűkében, szörnyű ezt látni... :(


Ha egyet kívánhatnék, az az lenne, hogy senkinek ne legyenek ilyen problémái, legyen tele a pocakja és egy jó meleg takaró alatt térjen nyugovóra minden este, és ne a befizetéseken kelljen idegeskednie :)

2013. szept. 28. 23:36
 19/20 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy ilyen helyzetben vagy, és becsülendő, hogy próbálkozol. Nagyon szimpatikusnak tűnsz, megkérdezhetem, mennyi idős vagy?


Nincs valami ékszered, mit zálogba adhatsz eegyébként? Csak egy ötlet.

2013. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Remélem sikerrel átvészelted ezt a kemény időszakot! Ami nem öl meg az megerősít gondolat mentén, biztos egy stramp felnőtt lettél!
2019. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!