Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miből állna az étrendetek, ha...

Miből állna az étrendetek, ha valaki támogatná a kívánságaitokat anyagilag?

Figyelt kérdés
Nekem minden nap min. 1 liter tej csak ivásra, a többi plusz, gyümölcs minden mennyiségben, ínyenc sajtok korlátlanul, néhány drágább húsfajta stb, és nagy mennyiségű müzli :)
2009. nov. 17. 08:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

igen, nekem is sajtok minden mennyiségben.

chipsek, csokik, amikor akarom.

gyakrabban hús, pl. marha vagy csirkemell

extra felvágottak, pl. amik a corában vannak, duuuurva jól néznek ki.

minden nap danone activia :)

"márkás" gyümölcslevek (pl. hohes c), mert már elegem van a vízből meg a teából :)


húúúh, most ennyi.

jó volt a kérdés :)

2009. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezen még nem gondolkodtam, de nem hiszem, hogy sokat változna az étrendem, nem vagyok igazán ínyenc. Nem szeretem se a tenger gyümölcseit, se a különleges sajtokat, se az ínyenc húsokat.

Talán a kávékat kipróbálnám, mindenféle egzotikus félét és a fehérborokat, de ezek is csak a kipróbálás szintjén, hosszú távon semmiképp.

2009. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Talán annyi,hogy sűrűbben járnék mekibe:D

Egyébként mindig csak olyat eszünk amit szeretünk.

2009. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, inspiráltál :) Mert az eredeti gyümölcslevet kihagytam a felsorolásból :P

Köszönöm a válaszokat :)

2009. nov. 17. 09:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Számomra elég találó a kérdés, mert eléggé szegények vagyunk, tehát az én étrendem sokat változna! Pl nem állandóan csirkefarhátat ennék, hanem mellet, combot...

Szerintem a liba- és kacsamáj is jöhet, akkor megkóstolnék ilyen 90 meg 100 %-os csokikat, kísérleteznék mindenféle tésztaszószokkal, kitapasztalhatnám a fűszerek előnyeit, hátrányait...

De így, amikor minden vásárlásnál számolgatni kell, hogy elég-e a rávaló, hát, ilyenekre nincs lehetőség.:-(

Köszi a kérdést!

2009. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, és hidd el átérzem a helyzeted...
2009. nov. 17. 09:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
süti, gesztipüré, pizza, pizza, pizza...Gyümilevek, de 100%os! valami fini leves mindennapra, rántott husi, krokett.... na jó megyek reggelizni :D:D
2009. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Jelenleg napi félkiló csirkemellet eszek, kb félkiló rizzsel, változatosan megcsinálva (3 éve már mindennap).


De ha valaki támogatná, akkor marhahúst ennék: bélszínt lehetőleg, napi félkilót, illetve lazacot váltogatva. A rizsbe persze királyrákot tennék, mert azt is tökre szeretem :)

2009. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű sok-sok egészséges dologból. Saláták, gyümölcssalik minden este, finom húsok napközben, sok wok és párolt zöldség, kelbimbó :D

A saláták meg párolt zöldek mondjuk elég drágák hosszabb távon.

Sok gyümölcs, hazai termelőktől piacról, sok gyümölcs és zöldséglé, a legjobb ásványvíz, spirulina ital...

Néha ha megkívánom finom sütik amiket csak akarok, amúgy nem vagyok nagy ínyenc.

Ja egy valami... after eight minden mennyiségben!!!

2009. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam a vàlaszokat,de:minden nap a szezon gyümälcsök bö kosara...

Legyen a hütöben rendszeresen üditö,red- bull,àsvànyviz,kifogyhatatlansàgig:)

Egy nafgy fagyaszto làda roskadäsig husokkal(ha lehet daràlt hus,sima hus,és kész kajàk is,hogy llustizhassak néha)

Tijàs,tej,vaj egyértelmü mindig legyen.

Rengeteg turorudi.Naponta 10-et is képes lennék megenni.

És friss péksütemények.

2009. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!