Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 5x étkezést, hogy tartsát...

Napi 5x étkezést, hogy tartsátok be ha suliba vagy melóba jártok? Miből áll az étrendetek?

Figyelt kérdés
Nekem az a gondom, hogy a suli miatt nem nagyon tudom betartani az 5x étkezést, mert van amikor 3 órás egy óra aztán sietnem kell a buszra stb. És hát óra alatt nem lehet kajálni.
2010. márc. 22. 15:27
 1/7 anonim válasza:
40%

Reggeli: Bekapsz egy jó reggeltet vagy műzli.

Tízórai: Szendvics az iskolába.

Ebéd: Menza az iskolában.

Uzsona: Szendvics.

Vacsora: Fekvés elött.

2010. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előre elkészíted vagy reggel vagy este és dobozban elviszed magaddal.
2010. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez duma. Ha jól értem, a tízórai és az uzsonna a probléma. Ezeknek nem kell nagy étkezéseknek lenni, egy almát és/vagy joghurtot (natúr) 3 perc alatt meg lehet enni, akár a buszon is vagy rohanás közben (pl. az almát, mondjuk a joghurtot nem). Sőt, néhány répa elrágásához sem kell túl sok idő. A gond azzal lehet, ha valaki lusta magának reggel összedobni egy salátát, vagy megmosni az almát, vagy megvenni a joghurtot. Mert arra nem csak neked nincs időd, hogy mindezt az 5 perces szünetben dobd össze és edd meg (2 háromórás óra között).
2010. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első figyelembe vette, hogy ez fogyókúrás kérdés volt?

Reggelire jó reggeltet enni nagyon gáz. Több kalória és cukor van benne, mint egy normális szendvicsben. A cukrozott müzli sem jó.

Tízóraira és uzsonnára szendvicset enni fölösleges (ráadásul gondolom itt mindenki zsemlére gondol, ami tilos, hacsak nem teljes kiörl., de az is csak reggelire ajánlott), ha normális reggelizel, ebédelsz, vacsorázol.

Vacsorázni lefekvés előtt szintén nem ajánlott, bár megtudtam dietetikustól és edzőtől, hogy zöldséget lehet enni 1-2 órával lefekvés előtt is. De komplett vacsorát enni lefekvés előtt ... baromság.

2010. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
normálisan, bocs
2010. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én felkelek reggel 6:30-kor.

Kajálok valami Chirios-t tejjel. azeddig 1

Aztána suliban eszem egy szendvicset. 2

Itthon eszem rendes ebédet. 3

utána 5 körül eszek valami gyümölcsöt, joghurtot,e setleg csokit. 4

aztán vacsorázok. 5

de van hogy még éjfélkor is ott sajtozunk anyuval x'D

2010. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én napi rutinom (nem feltétlenül diétás, de törekszek rá)

Reggeli (7-8 óra): cini-minis vagy 1 szelet vajas/májkrémes/szalámis/bundás stb. kenyér valamilyen zöldséggel

Tízórai: (10óra): legtöbbször kávé, de lehet gyümölcs vagy joghurt

Ebéd: (12-14): amit éppen főztem (általában csak egyféle, mert nem tudok teljesen megenni egy leves+második menüt)

Uzsonna: (fél15-16): valamilyen gyümölcs vagy joghurt vagy könnyű valami

vacsora (17-18.30): egy darab sajt vagy aktimel

2010. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!