Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért csodálkozik mindenki,...

Miért csodálkozik mindenki, hogy vékony nő létemre szeretem a disznó sajtot, csülökpörköltet?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 21:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez olyan sztereotípia. Sokan úgy képzelik, ilyeneket csak a nagyétkűek esznek, azokat meg kövérnek képzelik. Ráadásul ezek elvileg hizlaló kaják.

Aki meg undorítónak titulál ilyen ételeket, az maga az undorító. Én nem szeretem a csülökpörköltet, de soha nem undorítóznék le valamit, amit más szeret.

2014. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Rájöttem! Azért csodálkoznak, mert nem tudsz olvasni.


"Látod, megint egy idióta, aki azt hiszi, ha valaki vékony, az tuti hánytatja magát, vagy valami gáz van vele."


Ki az? Ki írta ezt? Én? Én azt írtam, hogy max azt tudom elképzelni. Én nem vékony vagyok, hanem sovány. (158cm, 49kg), mégse hánytatom magam, és eszek rendesen, nem sportolom le. Szóval nem én hiszem. Csak tudom, rám miket mondanak olyan kövér nők, akik viszont hánytatják magukat és éheznek is...

2014. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert a dagadt emberek (inkább a nők) csőlátásúak. Az elhízásukért a genetikát okolják, de fel sem merül bennük, hogy lehetnek egészséges vékony emberek akik genetikailag azok. Bár vékonyan is elzsírosodhatsz, ha az ilyen ételek ellensúlyozására nem tornázol, edzel.
2014. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fingkirály ***** válasza:

Valamennyire ugyan a genetika is beleszól a dologba, vannak akik lassabb anyagcseréjűek, és ugyanannyi kajától, amit az alapvetően gyorsabb anyagcseréjű ember megeszik és jó neki, ők simán a felét elraktározzák (lévén nem tudják lebontani/izmot építeni belőle olyan gyorsan), és híznak tőle.


De alapvetően meg is van ezzel a nagy titok nyitja.


Nem attól vagy kövér, AMIT megeszel, hanem AMENNYIT.


Ha hízásra vagy hajlamos, baromi keveset kell enni, ami igen szar, mert állandóan éhes leszel, de ha vékonyabb akarsz lenni, akkor küzdj érte - vagy fogadd el, hogy ilyen vagy, és élj együtt a kövérséggel.


Az adott aktivitástól is függ. Egy öntödei melós simán betúr egy púpos tányér pörköltet vacsorára és szikár, szálkás marad, mert annyit mozog, hogy neki kell ennyi kalória.


Egy irodai adminisztrátornak már nem biztos - bezzeg mégis sokan ugyanúgy megeszik a púpos tányér kaját az egésznapos ülés után is :)


Végezetül pedig aki undorítónak tartja a belsőségeket, gondolkozzon el rajta, hogy amikor a ragadozó állatok vadásznak és zsákmányt ejtenek, vajon miért pont a belsőségekre van előjoga a falkavezérnek.


Azért, mert minden állatnak a belsőségei a legfinomabbak és legtáplálóbbak :)

2015. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fingkirály ***** válasza:
100%
Ja, és a pacal egyáltalán nem hizlal vagy zsíros. A pacal a marhák gyomra felcsíkozva, és mivel állandóan mozgásban levő szerv, a szívhez hasonlóan 100% izomból van, semmi zsír, gyakorlatilag az egyik "legszínhúsabb színhús" - nem véletlenül kell is alá zsiradék bőven, mikor pörköltet főzünk, mert különben egy rágós száraz borzalom lenne :)
2015. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!