Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Eszi/ette valaki a Gastroyal...

Eszi/ette valaki a Gastroyal ételeit? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha otthonra rendeled, akkor külön praktikus a TELETÁL, mert visszazárható dobozokban szállítja az ebédeket!


Mi is itthonra rendelünk már évek óta, szerintem szuper, hogy nem kell bevásárolnom, főzögetnem órákig, reggel megkapjuk készen a frissen főtt ebédet és vacsorát.

Mindenki a családban azt rendel magának, amihez kedve van (hol tudnék naponta 4-5 fél ételt kompletten megfőzni?)...


Ja, és a Teletál adagjai hatalmasak, én például magamnak csak 1 tál ételt rendelek minden nap ebédre és vacsorára, mert ezzel totál jóllakom.

Még a kamasz gyerekeimnek is bőven elég 1 tál étel! :D

2010. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ja jó lenne a Tele-tál, de amíg csak 10-re tudnak kiszállítani hozzánk, mikor fél 8-kor már senki nincs itthon, addig marad a Gastroyal...
2010. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem nagyon finom.. És a zsírégető klubbal már 21 kilót fogytam 2 hónap alatt.. a joker food-ot is ettem már de azt nem méltetom leirni ide mert a fele ehetettlen volt. Nekem személyszerint a tele-tál-nak a hozzállása sem tetszett ez az egész norbi meg ilyenek. kamu az egész.. Kiderült már egyzser hogy a liszt amit istenít az a tesco lisztel megeggyezik.. Én csak gastroyal-t fogok rendelni..
2010. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Én nagyon elégedett vagyok az ételeikkel, mert azonkívül, hogy nagyon finomak, még fogyni is lehet velük éhezés, édesség-megvonás, tehát szenvedés nélkül. :-)

Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

2011. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem finomak az ételeik. Én a Zsírégető Klub étrendjeit rendelem már több mint egy éve és elégedett vagyok az ételek minőségével és mennyiségével is. A hatása is szuper, mert 21 kg-ot fogytam kb. 4-5 hónap alatt.

Anyukám a hagyományos ételeket rendeli immár 3 éve, ill. a párom is napi egy főételt eszik rendszeresen. Ők sem ennék, ha nem ízlene nekik.

Én maradok a Gastroyal-nál!!!

2011. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Próbálta valaki a Bikini diétát rajtam kívül? Ajánlom azoknak, akik gyorsan szeretnének leadni 3-4 kilót, mert tényleg hatásos.

Nekem egy hét alatt 2,3 kg ment le. Finomak az ételek és mennyiségileg sem kevés, főleg a mellé kapott napi 2 liter itallal együtt abszolút elegendő!!! Szuper!!!!!

2011. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!