Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc (fornettis, princesses, kisbolti, csocsi pékségi, stb. ) péksütitek én milyen gyakran esztek péksütit? Leírhatjátk szimplán a péksüti nevét vagy azt, hogy mit tartalmaz. - mosolygós arc

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Cserpes tejivóból kb. minden :)
2014. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fornettisből szinte mind :D

Imádom a pizzásat, csirkéset, baconoset, májasat, tökmagost, virslis rudat.

Általában akkor veszek ilyesmit, ha utazok, pl vonaton hosszabb útra, vagy suliba, esetleg csak megéhezek és megkívánom.

2014. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a Flamand péksüti a kedvencem, azon belül is a kakaós csiga :D
2014. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit itthon sütök. A különféle töltelékű buktáktól kezdve, a muffinokig. Lefagyasztom és reggel kimelegítem. Olyan, mint a frissen sütött, és nincs benne adalékanyag.
2014. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Bár nem tuti, hogy fair, hogy beírok: Én sosem eszem péksütit. De amikor ettem, akkor sem tetszett a bolti (oké, akad 1-2 kivétel, egyszer a zirci Tescóban vettem roppanós krumplis kiflit, a (majdnem) paleós korszakom eleje felé, na az egyszer megért egy kilengést, pedig igazán komolyan kerülöm a glutént :D) főleg a fornettis ilyen levegős aromázott műizé, többéves emlékeim alapján.
2014. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most én se eszem, csak norbisat, fogyó van.


Amikor épp nincs, akkor általában azt szoktam szeretni ami vajas tésztájú (pacsni, vajas kifli (vajjal :) ), croissant, kalács), vagy masszívan meggyes/ribizlis (rétes, fánk) + puha pogácsa (krumplis, túrós), vagy édeskés-sós kombináció pl füstölt sajtos croissant. Ne legyen felfújt és legyen benne zsiradék. Itthon ezt a hamis kelt tésztát szoktam csinálni [link] mindennek, kakaós/fahéjas/sajtos csigának, szilvás lepénynek, pizzának.

2014. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a mini csokis croissant-okat vagy mifenéket imádtam, mikor még ettem ilyeneket, fornettiben vagy a princesseben.

Sajnos semmi olyat nem árulnak, amit megehetek. :(

2014. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyümisek :)
2015. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!