Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit szoktatok ételre...

Mennyit szoktatok ételre költeni havonta? Hol és milyen élelmiszereket vásároltok, és hány főre?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
koleszos vagyok, nemnagyon szoktam hazamenni, de egy 20 körüliből megvagyok magamra(legolcsóbb kenyér, felvágott meg minden más + főzök magamnak) mivel a interspár van a legközelebb így oda szoktam járni
2015. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Heti koltsegvetesben gondolkodom. Kajafutartol rendelek meleg etelt, ez heti 8-9000ft.

Mivel nem fozok, otthonra csak hutos eteleket veszek: zoldseg, gyumolcs, tej, tojas, turo, joghurt, gyumolcsle, sajt, felvagott, pekaru.


21/L egyedul elek.

2015. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Irodai menüt eszem napközben ez durván 20eFt egy hónapban. Bár egyedül élek, de szeretek főzni és inkább minőségi összetevőket vásárolok. Mivel az átlagnál gyakrabban veszek halat, marhahúst, bárányt stb. így az irodai ebéden felül élelmiszerre olyan 40-45eFt-ot költök havonta.


30F

2015. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 fős a családunk. Tesco/Lidl-ben havi 40 ezret költünk olyan dolgokra, amiket nem tudunk megtermelni (pl. citrom, élesztő,hal) . Emellett van saját mangalicánk, csirkénk, kecskénk (hús, szalonna, tojás, tej, sajt), egész nyáron pedig friss zöldségek (paradicsom, paprika, uborka, újhagyma, saláta, retek, padlizsán, kapor, sütőtök) a veteményeskertünkben.
2015. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!