Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tuján lehet szalonnát sütni/bo...

Tuján lehet szalonnát sütni/bográcsolni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem sütnék tiszafa parazsán szalonnát, de tujáén sem.

Veszek a tüzépen 1 mázsa fát kb 2500 ft-ból, és jó pár alkalomra elég. (de mivel nekünk maradt a téli tüzelőből, ezért venni sem kell...)

2015. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Miert bantanal egy tiszafat? Hagyd elni es inkabb vegyel egy zacsko faszenet. Amugy a tiszafa valoban erosen mergezo, csak a bogyoinak a burka mokuscsemege.


Nem tudom, hogy a parazsa is gondot okozhatna-e ... mondjuk szalonnat nem fustolnek vele.

2015. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én csak és kizárólag kiváló minőségű marihuanán bográcsoznék :D
2015. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Miert gyilkoltad meg? Nemreg meg vedett noveny volt. Amugy kultikus, osi fafajta ... akar ezer evig is elel. Tiszafa valami kapocs a tulvilag fele, regen a templomokat es a temetoket is ugy epitettek, hogy teret hagyjanak a tiszafanak.
2015. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem tiszafa volt, hanem tuja, szóval nem bántottam meg senki kultikus ősi istenét.

11-es köszi.

2015. ápr. 16. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!