Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem eszek...

Valakiiii99 kérdése:

Mit tegyek ha nem eszek semmilyen gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
A zöldségekkel se vagyok barátságba és nem tudom hogyan változtassak rajta. Egyszerűen rá nézek egy gyümölcsre és ha arra gondolok hogy ezt meg kéne ennem el fog a hányinger. Segítsetek kérlek mert szeretnék egy kicsit még fogyni csak így azért elég nehéz.....

2015. máj. 24. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan gyümölcs ami ízlene?
2015. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlen gyümölcsöt enned, egyél helyette több zöldséget.
2015. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Az almás pitét sem szereted? Vagy a karamellizált almát? És minden gyümölccsel így vagy, az eperrel, ananásszal, banánnal, ribizlivel is? Keresd azt, amelyik jobban ízlik. mi most vettünk 100% frissen préselt alamalevet, pl. a változatosság kedvéért. Szóval esetleg a gyümölcsöket le is turmixolhatod és fűszerekkel, édesítővel csinálhatsz belőlük smoothie-t.
2015. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem nekem az a baj hogy tényleg semmit max. az almát de azt is csak a pirosat és az almás pitét pedig nem szóval én ilyen nehéz eset vagyok sajnos....megpróbálok zöldségeket pl:borsó,bab.....de az a helyzet hogy ilyen savanyúságokat meg salátát sem szóval ennyire nagyon durva a helyzet szóval már tényleg nem tudom mit csináljak :(
2015. máj. 24. 20:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyni akarsz, akkor mozogj.


Ha nincs egyébként ételallergiád, akkor meg pusztán válogatós vagy. Én nem szeretem a spenótfőzeléket, de pl. szeretem külön a fokhagymát pirítóssal meg a spenótos lasagna-t.

2015. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És miket eszel általában? Mi az amit szeretsz?
2015. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell gyümölcsöt enned, főleg fogyáskor nem. De zöldséget azért jó lenne, bár léteznek emberek, akik még növényt sem esznek, az azért elég extrém életmód...

De ennek az egészségügyi vonatkozásaihoz nem értek, csak annyit, hogy végig lehet élni egy életet így.


Miért nehéz így fogynod? Tény, hogy a zöldségek sokat segítenek, de azért elég sokan alapoznak húsra és tojásra, laktató ételek, lehet velük fogyni...

2015. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne egyél.

De rengeted féle van, azért próbálj ki egy-egy gyümölcsöt, hátha megízlik valami.

Zöldség és savanyúság meg nem ugyanaz! Nem kell savanyúságot sem enni. Zöldségből is annyira rengeteg féle van, hogy biztosan van olyan, ami neked is ízlik.

2015. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kismmillió lehetőség van, én például a banán és almachipsre kaptam rá, önmagukban én se vagyok értük oda de így elropogtatni teljesen más. :)
2015. máj. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fagyasztva jön be a banán (plusz mert csak úgy fér be a ketogén diétámba). Amúgy kakaóval keverve teljesen jó pudingot ad az érett banán... :D



Zöldségeket rengetegféleképpen lehet készíteni, némelyik verzióban némelyik zöldség fel se igen tűnik, hogy ott van, de azért lazítja, térfogatosabbá teszi az ételt s persze a tápanyagok zöme is megvan, ha nem is olyan értékes s friss érzetű úgy, mint nyersen.

2015. máj. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!