Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mindig annyit esztek, hogy...

Ti mindig annyit esztek, hogy teljesen jóllakottnak érezzétek magatokat?

Figyelt kérdés
Mennyit esztek egy nap étkezésekre lebontva? Este úgy fekszetek le, hogy többet már nem tudnátok enni?
2015. jún. 3. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2015. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy par eve rajottem, hogy az anyagcseremnek az kedvez, ha kisebb adagokat eszem, de viszonylag surun.


Altalaban ugy nez ki a napom, hogy reggel 9-10 korul eszem egy reggelit (altalaban egy teljes kiorlesu magvas kenyeres szendvics jol megpakolva zoldsegekkel, sonkaval/szalamival, sajttal vagy egy fott tojas plusz toast es zoldsegek, ilyesmi, nem szeretem edessel/tejessel kezdeni a napot, utana egesz nap rosszul vagyok).


Utana del korul szinten bekapok par falatot, hasonlofelet mint amit fent irtam. Sok sok paradicsom, salata, retek, stb, valami kis szendvicsben, vagy tojassal, toasttal, ami epp akad.


Aztan 3-4 korul eszem ebedet, valami laktatot, de nem is tul nehezet, bar neha azt is, amit epp megkivanok.


Utana estefele eszem egy kiadosabb salatat hussal vagy hallal, vagy egy joghurtot/tejet egy kis muzlivel, gyumolcsot.


Keson fekszem, elotte eszem par falaltot, hogy ne ures gyomorral fekudjek le (tegnap 15 szem epret ettem peldaul, de ilyenkor ez lehet barmi). "Telezabalva" nem nagyon tudok elaludni. Persze van, ha elmegyunk vacsorazni etterembe, es olyankor eszem egy steaket vagy nagyobb adag vacsorat, de azutan nem is fekszem le vagy 5 oraig, igy mire agyba kerulok, mar nincs tele a gyomrom :)


Nem fogyokura miatt csinalom ezt igy amugy, nem is figyelek annyira a dietara, egyszeruen ha tul sokat eszem, es fel napokat hagyok ki ket etkezes kozott, akkor puffadok, faj a hasam, minden bajom van :) Masoknak viszont pont a napi 1-2 kiados etkezes mukodik jol. Azt ajanlom, hogy figyeld a tested reakcioit, es talald meg, ami szamodra a legmegfelelobb :)


Es elnezest a kisregenyert.

2015. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyit eszem, hogy jól vagyok lakva, nem vagyok éhes, de nincs teletömve a hasam. Szóval ha még muszáj lenne, tudnék enni. De nem szeretek kipukkadásig enni, mert akkor utána fáradt vagyok.

Este nem vagyok éhes, amikor lefekszem, de ha muszáj lenne tudnék enni. Korgó gyomorral sose fekszem le. Van, hogy este 9-10-kor megéhezem, akkor is eszem valamit, nem érdekel, hogy hány óra van. (Nincsenek problémák a súlyommal, alakommal.)

2015. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor fogyni kezdtem, akkor, ha tudtam figyelni rá, olyan keveset ettem, amennyit csak bírtam... Ez 2-3000 kilokalória volt naponta, szénhidrátosság függvényében. Evős fajta vagyok, ezért is alkalmaztam eme hozzáállást :D.

Jelenleg annyit eszem, hogy meglegyenek a tápanyagok, s egyek valami normális ételt. Ez olyan 1500-1600 kcal, ha még tömény desszerteket is bedobok. Mindig jóllakott vagyok, az igazi éhséget nem is ismerem. Kicsit furcsa, hogy ennem kell, ha nem vagyok éhes, de összeomlanék nélküle. Lesz ez még jobb is, ideiglenes helyzet.


Este tökéletesen jóllakva fekszem le, 6-11 órával a vacsorám után. De ez már nagyon régen így van, akkor is így volt, amikor még rendesen éhes tudtam lenni (de akkor 8 óra volt a max, utána hirtelen megéheztem).

2015. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kimaradt, hogy mennyit eszem.


Elég tipikus lehet:

Ebéd 7-800 kcal

Vacsora 7-800 kcal


De lehet egyben az egész ebédre is.

Napi 6-8 tojás, némi zöldség, némi olajos mag, zsír.

2015. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ironhide12 válasza:
Naponta 5x kell enni a mennyiség függ súlytól,magasságtól, stb. Este kell a legkevesebbet enni mert akkor már nem mozgod le.
2015. jún. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!