Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kenyérféle...

Miért van az, hogy kenyérféle nélkül nem tudok jóllakni?

Figyelt kérdés
Kenyeret mondjuk konkrétan nem eszem, napi pár kiflit szoktam, más pékárut nem eszem. Alapjáraton szeretnék gluténmentesen táplálkozni, mert panaszokat okoznak a búzafélék, de egyszerüen úgy érzem, hogy rizzsel vagy krumplival nem tudok úgy jóllakni. Húst és tojást nem eszem.
2015. szept. 11. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínüleg csak megszokás.


De a rizst-krumplit is lehet sokféleképpen elkészíteni, keresd meg, hoyg neked mi a legmegfelelöbb.


OFF: mit eszel a kiflin kivül, ha húst meg tojást nem - mert akkor igencsak igencsak érthetö, ha nem laksz jól olyan ételekkel, amikben alig van kalória

2015. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, csak csirkehúst nem eszem, nem szeretem. Sertést és marhát szoktam, de nem gyakran. Ezen kívül néhány hüvelyest, borsót, és egy kevés tejterméket szoktam enni.
2015. szept. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!