Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy hogyha jóval...

Az igaz, hogy hogyha jóval kevesebb (vagy akár semennyi) kenyérféléket, péksüteményeket eszünk, akkor beindul a fogyás?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha pontosítani akarunk akkor a szénhidrátot kell mellőzni. Van aki azt mondja, hogy teljesen ki kell iktatni az étrendből, én néha eszek tésztát, illetve natúr zabpelyhet egy kis gyümölcscsel és így is fogyok. Amúgy aki fogyni akar az alapból ne egyen péksütit.
2014. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha kevesebb osszkaloriat is jelent a dolog, mint amennyit felhasznalsz, akkor mindenkeppen.
2014. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A második írt helyes választ.

Az első valószínűleg nincs is tisztában a szénhidrát fogalmával (tudom, a gyk-n a szénhidrát alatt sokszor mást értenek, mint amit jelent, de ezt nem tudom helyesnek elfogadni). Nagyon kevesen esznek nulla szénhidrát körül, akkor már szinte semmi növényi nem fér bele a zsírokon kívül, s azt nehéz egészségesen csinálni...


Én mindössze ketogénezek, sok zöldséggel, napi 30-40g szénhidráttal s természetesen nem fogyok, ha nem vagyok kalóriadeficitben. 2 hónapja nem nagyon csökkent a súlyom, de legalább belejöttem s rájöttem, hogy hányszor, mennyit és mit jó ennem. Most már menni fog.

Az elmúlt 1 évben, amiben stagnáltam (nem apró felesleggel), ugyanúgy nem ettem gabonát, mint előtte. Csak ez nyilván nem elég, de miért is lenne az?


Rengeteg ember van, aki simán paleótól vagy ketogéntől vagy kisebb változtatástól fogy, mert automatikusan kevesebb kalóriát visz be. De távolról sem mindenki ilyen.

2014. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!