Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettől a diétától lehet bajom...

Ettől a diétától lehet bajom hosszútávon?

Figyelt kérdés
Minden főétkezésre valamilyen hal, köretnek rizs vagy tészta vagy krumpli, ezen kívül csak zöldség és gyümölcs, inni csak vizet (nagyritkán sört)

2016. jan. 12. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Miért kell mindig halat enni?

Delfinnek képzeled magad?

2016. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak unalmas. Meg minek az a köret, ha ott van a zöldség ? Főétkezésen kívül a zsíroskenyér meg a körömpörkölt ?
2016. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy rohadtul egysíkú étrend, ezért igen, "legenyhébb" bajod az lesz, hogy egy életre megutálod ezeket az ételeket. A nassolás pedig akkor is csak nassolás, ha gyümölcsöt eszel.
2016. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudjátok, hogy megunja-e? Van, aki nem teszi.

S nem írta, hogy nem nassol, de az miért lenne baj? Most az a baj, hogy eszik gyümölcsöt? :D

Szép illusztráció, hogy mindenkinek nem lehet megfelelni...


Én meg nem mondom, hogy hiányzik-e belőle valami, utána kéne néznem hozzá dolgoknak, amit még magam miatt is ritkán teszem. Bizonyára van valami, ami hiányos, bármilyen tápanyagdús is a hal s a zöldség, de azért az sem mindegy, hogy pl. milyen és mennyi zöldség van az étrendben.

2016. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A tengeri halak sokszor tele vannak nehézfémekkel sajnos. Én nem ennék minden nap, mert az emberi szervezetben is lerakódnak, és nem ürülnek ki.


Meg amúgysem enném minden nap ugyanazt az ételt... ez halál unalmas és értelmetlen.

2016. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából arra vagyok kíváncsi hogy huszonévesen van-e más tápanyagra szüksége a testemnek ezeken kívül. Hogy mi unalmas, mi nem, illetve hogy mit utálok majd meg annak semmi köze a kérdésemhez.


A zöldség és gyümölcs változatos és gazdag része az étrendnek.


Tudom hogy sok higany lehet bizonyos halakban, de azokat kerülöm.

2016. jan. 12. 20:39
 7/8 zgyzgy ***** válasza:

Ez valóban egyoldalú étkezés.

Ajánlanám a marhahúst, a vadhúsokat, a májat, a tojást, a tejtermékeket, az olajos magvakat, meg némi vörösbort.

Tésztára semmi szükség.

2016. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szaszaa11 ***** válasza:
Én csak azt nem értem, ez miért számítana diétának? Elhatározod hogy ugyanazt eszed minden nap, ez egészségtelen is, meg amúgy ha fogyni szeretnél nem is épp megfelelő összeállítás. Na mindegy, ez hosszú, és úgy sincs értelme.
2016. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!