Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hogy szoktátok a kávét inni?

Ti hogy szoktátok a kávét inni?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra lennék kíváncsi, hogy reggeli előtt vagy után, illetve mennyi idő telik el, a kávé elfogyasztása és a reggelizés között?

2016. márc. 23. 08:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem reggelizem. Délután 2-3-kor eszem először s mivel a kávé kalóriát tartalmaz nálam, nem szeretem sokkal korábbra rakni. De mivel ez ilyen ebédeltoló szerepkörrel is rendelkezik (s nekem több okból nem jó korábban ebédelni, viszont néha valami bújkáló étvágyam, extrém ritkán enyhe éhségem is), előfordul, hogy már 1-kor kávézom.

7 körül eszem utoljára, úgyhogy általában akkor vannak az utolsó kávék, de ha nem akaródzik leszállni az evésről, akkor később is lehet, akár éjjel 3-kor is, lefekvés előtt 2 perccel.

A kávé nekem érdekes íz s mikroevés, néha enyhe fájdalomcsillapító. Élénkíteni nem tud, arra a citrusfélék jók nálam.

2016. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha édeset eszem, akkor a kávét mellé iszom, szóval az is a reggelim része. Ha sósat, akkor teát iszom mellé és utána iszom kávét, olyan fél-1 óra múlva. De ha suliba megyek aznap, akkor mindenképpen a reggeli mellé iszom.
2016. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En reggeli közben. De en intant kevet iszok es teszek bele kis fahejat meg kakaoport is.
2016. márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A kávé a gyengék itala.
2016. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
# 14 Kifejtenéd?
2016. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Huu, latom ez teljesen egyenfuggo. Mindenestre koszonom a valaszokat mindenkitol!:)
2016. márc. 24. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!