Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A paradicsom zöldség vagy...

A paradicsom zöldség vagy gyümölcs?

Figyelt kérdés
Már hallottam ezt is, azt is.

2016. ápr. 3. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

"Eszedbe jut bármikor is napközben, hogy egy alma, körte, akármi helyett egy szem paradicsomot egyél, ha gyümölcsre éhezel???"


Hogy a p.csáb@ ne... nyáron az itthon termett koktél paradicsomokat szoktam eszegetni!

2016. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

#11-nek!

Én is szoktam napközben nyersen enni a paradicsomot, és ugyanúgy szoktam nyersen rágni az uborkát, borsót, retket, a sárgarépát, és egyéb zöldségfélét is, de ez még nem jelenti azt, hogy gyümölcsként eszem!!!

Attól a paradicsom még zöldség, és nem gyümölcs!!!

2016. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
2016. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Én azt az egyet nem értem, hogy miért pont a paradicsom az "ellentmondásos", amikor ilyen alapon bármelyik zöldség lehetne, aminek a termését essszük. Ha a paradicsom gyümölcs, akkor legyetek következetesek saját magatokkal szemben és az uborkát, padlizsánt, paprikát, stb.-t is nevezhetnétek gyümölcsnek. Azt miért nem kérdezik meg hetente gyakorin, hogy az uborka az zöldség-e, vagy gyümölcs?
2021. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!