Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Heti hányszor szoktál gyorsétt...

Heti hányszor szoktál gyorséttermi ételt fogyasztani?

Figyelt kérdés
pl meki, gyros, pizza stb. a heti 3-szori meki mennyire durva?
2016. ápr. 3. 23:35
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%
Kb. félévente egyszer Trio pizza-szelet, és mondjuk havi egyszer-kétszer kifőzdés ebéd. (De rendes főtt étel, semmiképpen sem Meki, meg hasonlók.)
2016. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
76%

Évi egyszer-kétszer meki, nem a kaja miatt, hanem valamilyen megbeszélés céljából, akkor is salátát vagy pitét eszem. Pizzát rendeltünk úgy havi egyszer-kétszer, ha épp nincs kedvem semmit kotyvasztani, de igazából már azt is unom, inkább elmegyek étterembe.

Egyébként aki annyira f.ssa a pénzt, az nem gyorséttermi műkajákon él, vannak nálunk is nagyon jó éttermek, nemcsak Budapesten.:-)

2016. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
68%
heti 0,001 X , szóval évente kb 3x
2016. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
83%
Fél évben egyszer. Itthon főzünk vagy sütünk. Igen jó pizzatésztát tud a párom :)
2016. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
79%
Kb. 30 évvel ezelőtt próbáltam egyet megenni... bocsi, inkább megcsinálom itthon magamnak...
2016. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
70%
Szeretek enni, de nekem meg van a saját ízvilágom. Ebből kifolyólag, a gyorséttermi kaja kilőve.
2016. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%

Nálam rapszodikus, nemrég egy héten keresztül minden nap a burgerkingben ettem, máskor hónapokig semmi.

Szerintem heti 3 belefér, ha mellette amúgy normálisan étkezel.

2016. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
35%

Heti 3 mennyire durva? Erősen függ attól hogy mennyit és mit eszel.


Gyrost én sem számítom gyorskajának. Heti egyszer megyünk önkiszolgáló étterembe (nem meki), ott lehet kapni gyrost is, de nem mindig azt eszek. Hamburgerező, pizza kb 2 hetente egyszer, nyaraláskor ez több.


Viszont simán vacak/gyorskaja kb bármilyen péksüti, azt sem ártana hozzászámolni.

2016. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
64%
1 hónapban 1x-2x megyek gyorsétterembe.
2016. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
64%

Amíg plázában dolgoztam, heti hatszor ettem gyorskaját (egy kifőzde van, de drága és pocsék). Napi 10 óra munka mellett nem volt energiám főzni, és így legalább ebédszünetben elhagyhattam a boltot.

Decemberben eljöttem, azóta semmi gyorskaja, inkább megfőzöm, hiszen így ugyanannyi pénzből sokkal több étel lesz, és finomabb is.

2016. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!