Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Heti hányszor szoktál gyorsétt...

Heti hányszor szoktál gyorséttermi ételt fogyasztani?

Figyelt kérdés
pl meki, gyros, pizza stb. a heti 3-szori meki mennyire durva?
2016. ápr. 3. 23:35
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
62%

Az én statisztikám:

Mekiben tavaly voltam egyszer, a húgom, és az ő gyerekei akartak oda menni, én meg nem vagyok semmi jónak az elrontója. Ettem egy zsömlébe pakolt hideg rántott halat, elég szar volt. Ezen kívül egy kolléganőmmel ittam egy kávét egy másik mekiben. Gyrost másfél éve ettem, egy csajjal piálásból haza felé jövet. Pizzát két éve ettem egy másik barátnőmmel, nem gyorsétteremben, hanem a Ráday utcában egy kiülős helyen.

Röhögök, amikor mondják, hogy milyen olcsó 150 forintért egy kis marok sültkrumpli. Ennyiért én egy kilóból sütök itthon. Ha nem akarok itthon sütni-főzni-mosogatni, akkor elmegyek egy vendéglőbe, és sztéket eszem, késsel, villával, tányérból.

2016. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
34%
Ebbe a kategoriaba csak nok irnak? Vagy miert van minden valasz szetpontoztva? Ti itt feszbukoztok fogyatekosok? Ez nem a like gomb.
2016. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
78%

"Ebbe a kategoriaba csak nok irnak?"


Én például férfi vagyok. #30-ast írtam.


Egyébként igazad van a pontozással, csak azt nem értem, ebből miért következik szerinted, hogy csak nők írnának ide.

2016. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb gyorsétteremláncoknál (pl Meki) évente 2-4 alkalom, nem igazán szeretem az ilyen helyeket. Pizzát viszont imádom, de inkább otthon szoktunk sütni, rendelni olyan 2-3 havonta egyszer. Viszont nem messze tőlünk van egy nagyon jó gyorsétterem akik prémium minőségű alapanyagokból dolgoznak, hozzájuk havonta egyszer minimum beülök egy hamburgerre vagy gyrosra.
2016. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
37%

Évi 2-3x.


Heti rendszerességgel beteges dolognak tartom, de kinek mi.

2016. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
44%

Nem gyakrabban, mint havonta, de nehéz megmondani.

Mekibe járok mondjuk hetente, de 90%-ban a McCaféba kávéra, nagy néha sütire. Vagy ilyenkor, jobb idö esetén fagyira, a Mekis fagyi nagyon finom. De kaját max. havi 1x, van hogy több hónap is kimarad. LEgutóbb kb. egy hónapja ettem ott, akkor is reggelit, ami ilyen rántottával töltött szendvocs volt, nem mondom, hogy ez az egészséges táplálkozás csúcsa, de talán jobb, mint a BigMac (amit amúgy nem szeretek) :)

Pizza is olyan havi 1-2x, ez sem rendszeres, ahogy jön.

Gyros még kevesebbszer, szerintem félévente, bár nagyon szeretem, de hát na :)

2016. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
61%

Évi nulla.

Remek étterembe se mennék hetente, zavaróan sok lenne. Mondjuk manapság már nehéz lenne olyan éttermet találnom, ami belefér az életmódomba, de picit ki tudok lengeni. De évi 1-2 alkalom bőven elég lenne így is. Kinek milyenek az igényei s persze a lehetőségei...

2016. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 zgyzgy ***** válasza:
51%
Soha.
2016. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Én a pizzát nem számolom gyorséttermi kajának, mert még a tésztáját is magam készítem. A gyrost szintén csak otthon eszem, Mekibe, KFC-be meg hasonló helyekre meg nem járok. Havonta akad egy-két alkalom, amikor barátokkal kint vagyunk a városban, és akkor kínait eszünk vagy sushizunk, de egy átlagos héten nulla alkalommal megyek gyorsétterembe.
2017. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
kb havonta 1x
2017. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!