Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Heti hányszor szoktál gyorsétt...

Heti hányszor szoktál gyorséttermi ételt fogyasztani?

Figyelt kérdés
pl meki, gyros, pizza stb. a heti 3-szori meki mennyire durva?
2016. ápr. 3. 23:35
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
46%

2-3 havonta szoktam. Utoljára múlt héten, azelőtt január elején voltam.

A heti vagy heti többszöri gyorséttermezés szerintem nagyon egészségtelen.

2016. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
46%

Én heti 3-4-szer ebédelek a Mekiben vagy a Burger Kingben, mert közel van a sulimhoz + heti 1 pizzát szoktam rendelni. De mellette sportolok és a hét többi napján normálisan ebédelek, illetve a reggeli és vacsora mindig normális kaja szokott lenni. Szóval nem hinném, hogy nagyon károsítanám ezzel az egészségemet, a súlyom is tök normális (177 cm, 75 kg).

Persze sok pénz megy el erre, heti 15 ezer körül, de most mit csináljak vele.. valaki cigire, alkoholra, drogra költ ennyit. Az én szenvedélyem egy fokkal jobb szerintem :)

20/F

2016. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
29%

Heti 2-3-szor, időhiány miatt, nincs időm mindig főzni, de csak kávét szoktunk inni, halas szendvicset és kertész salátát enni. Ezek a legegészségesebb ételek a Mekiben, lehet kapni még gyümölcsöt és zöldséget is külön csomagolva, de ezek olyan drágák, hogy nem vagyok hajlandó megvenni.

Ha heti 3-szor Big Mac-et eszel, meg olajos sült krumplit kólával, az nem egészséges.

2016. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
44%

Mekit / KFC-t / Burgert fél éve nem ettem, igyekszem tartani is ezt a szintet.

Gyrost is régen ettem már ilyen utcai kifőzdéből, inkább elkészítem magam. Pizzát havi szinten kb 2-3x szoktunk rendelni.

2016. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
47%
Minden penteken megeszek egy langost.
2016. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
62%

Ezek kozul meg pizzat szoktam a leggyakrabban enni, hetente, kethetente egyszer. Gyros/kebab olyan havi 1-2 szokott lenni, gyorsetterem (abbol is leginkabb a KFC) is maximum havonta 1-2.


A Mekit akkor szoktam isteniteni, amikor nagy ritkan atommasnapos vagyok egy buli utan (nem fordul elo gyakran, hogy sokat innek, de megesik), olyankor a reggeli menus sonkas-sajtos toast pillanatok alatt rendbeteszi a gyomrom. Mast szerintem a Mekibol nem vettem evek ota, alapjaraton nem rajongok a mukajakert, neha viszont piszkosul jolesik :)

2016. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
69%

meki : kb havi egyszer

gyros: 1-2évente egyszer

pizza : van, hogy heti 6x is akár, de mindig házi sütésűt

2016. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
62%
Igyekszem elkerülni az ilyen helyeket.
2016. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
64%

Pizza kb. heti 1x

Gyros maximum Görögországban, de akkor jöhet minden nap.

Meki és társai max. félévente 1x kb.

2016. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
70%

Meki: nulla.

B.K. évente egy, max. két alkalommal. Legutóbb a tavalyi Élet-menetén ugrottunk be az oktogoni Burger K.-be, mikor előtte haladt a menet, és már piszok éhesek voltunk. Azóta nem voltam.

Pizzát nem rendelek, hanem az egyik gyártó mirelit egyik fajta terméke van mindig a fagyasztóba, azt turbózóm fel picit. Kb. havi egyszer.

Gyrost havi 2-3 alkalommal, de nem pitában, hanem tálat, és köretnek krumpli, vagy rízs helyett is salátát kérek hozzá.

2016. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!