Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan isszátok a kávét? Van...

Piriiiii kérdése:

Hogyan isszátok a kávét? Van valami különleges tippetek kávézáshoz?

Figyelt kérdés

Csak úgy, mint a teázásnál, nálam a kávé is egyfajta rituálé, és inkább az ízéért szeretem. A tej és méz kombó az alap, és ehhez szoktam tenni még ezt-azt néha, hogy feldobjam a kávét (fahéj, csokoládé, fagylalt, mogyoróvaj vagy kis karamelldarabkák).

Ti hogyan isszátok a kávét, illetve mivel dobjátok fel, vagy milyen ötletet tudtok adni kávékülönlegességek terén? (ha tudtok esetleg valamilyen nemzet kávékülönlegességéről, azt is érdeklődve hallgatom)


2016. aug. 4. 12:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni ilyen különböző ízesítésű cukorszirupot, én azt szoktam bele tenni. Vaníliás és mogyis a kedvencem. De van hovy fahéjat vagy vaníliáscukrot teszek bele :)
2016. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!