Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyorséttermekben tényleg...

Gyorséttermekben tényleg beleköpnek a kajába a dolgozók?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy mekibe, meg burgerbe néha vannak olyan k*csögök, akik ilyenket tesznek. Meg a don pepe pizzériába is, hogy néha durva dolgokat eszünk meg. Van aki dolgozik, dolgozott ilyen helyeken. Ez kamu lenne?
2010. ápr. 28. 22:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%

most nézzétek meg azzokat az embereket akik elmennek pékeknek.. általában olyanokat vesznek fel akiket semmilyen más szakmunkásba nem vettek fel..

ezzek után csodálkoztok ilyenen??

2010. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
67%
Ez a sok sztorinak ha a fele is igaz, felháboritó, undoritó. Ezek az emberek nem valók a kereskedelemben, a vendéglátásban. Gondolom néha azért egy kis lóditás is van a dologban, csak a sztori kedvéért. Hihetetlen dolgokat meséltek el.
2010. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%
16:23-ez komoly?:OOOOOOOO
2010. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
70%

Ismerős mekis miskolcon a pláza mellettiben, azt mondja, hogy ha esti műszak van és túl nagy a pofád a driveban, mondjuk hőzöngsz, f@szkalapkodsz, beszólsz, tükhő vagy, kritizálsz, tehát ez a témakör akkor jó eséllyel extrásat kapsz.

De kisebb valószínűségi rátával el tudom képzelni bárhol bármikor, és akármit csinálsz.

Pl anno létezett egy nesztlé táblás csokoládé, lehet h még most is van csak nem itthon, úgy emlékszem piros volt a csomagolása átlagban, szerencsi volt oszttársam mesélte, hogy konkrétan abba fika került rendszeresen a gyártási folyamat egy alkalmas pillanatában. A szerencsétlen paraszt meg megveszi otthon és assziszi mazsola XD

2010. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%
Hogy gondolsz ilyenre? Ha te! ebből indulsz ki megfertőzöd a többi ember gondolatát! na és elég ha csak a gondolatát.
2010. máj. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
78%

Én egy szálloda éttermében dolgoztam, és ott is előfordult hogy a szakácsok beleköptek a kajába. Egyszer valami rendőr buli volt, és a chef az összes salit teleköpködte, mert utálta a rendőröket.

Egyik ismerősöm meg diákmunkán volt konzervgyárban, és nekik is ez volt a poén hogy beleköptek az üvegbe mielőtt belekerült a savanyúság.

Tehát ilyen alapon bárhol előfordulhat sajnos. :(

2010. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%
Komolyan gondolja valaki is, hogy ha a pék izzad, vagy folyik az orra meló közben, elkezd kiabálni: zsebkendőt, gyorsan!... Aztán rohan egy kis küldönc, aki letörölgeti homlokáról, hónaljáról az izzadságcseppeket és méla undorral tenyerében tartott zsebkendőjébe fujatja az orrát?
2010. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mekiben meg a Burgerben nem csinálnak ilyet. Inkább olyan éttermekben, ahol a vendég szívózik és tahó! De ott is csak max. a pincér teszi, akinek a töke kivan vele, de szerintem ez nagyon ritka! Mekiben nincs ilyenre idő, mert beleköp, de mi van ha az anyja jön és eszi meg? Érted? Ott csak leadják a szendvicset, nem nézik kié lesz. A sült krumplit, fagyit, jegeskávét meg a többit úgyis látod, mikor csinálják neked, nincs rá ideje...
2010. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
57%

tegnap 16:46

Ebben nincs igazad, mert az ország összes péksulija megválogatja, hogy kiket vesz fel!!! És a pékségek sem alkalmaznak akárkit. Emellett van Állategészségügyi rendszeres vizsgálat és az ÁNTSZ is előszeretettel járja a sütödéket és cukrászatokat.

Azért ne általánosítsál már!!!

Egyébként meg az egyik legnehezebb szakmát ócsárolod. Ki lehet próbálni! Nem tudom meddig bírnád napi 16 órát 40°C-ban, télen-nyáron, heti egy szabadnappal, vagy még annyival sem. Jó a pékeket szídni mi! De ha véletlenül ünnepnap van, akkor összedől a világ, mert másnapos kenyeret kell enned.


ma 11:11

Nem voltál poénos egyáltalán. A pékek is ismerik a papírzsebkendőt, bármilyen meglepő is ez számodra.

2010. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
bizony komoly :( (én vok a 16: 23)
2010. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!