Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyorséttermekben tényleg...

Gyorséttermekben tényleg beleköpnek a kajába a dolgozók?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy mekibe, meg burgerbe néha vannak olyan k*csögök, akik ilyenket tesznek. Meg a don pepe pizzériába is, hogy néha durva dolgokat eszünk meg. Van aki dolgozik, dolgozott ilyen helyeken. Ez kamu lenne?
2010. ápr. 28. 22:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%
Én pl.cigarettacsikket találtam már kenyérben,ez van. :)
2010. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
85%
mekiben dolgoztam,én nem tettem ilyet és nem is tapasztaltam,de ki tudja. viszont donpepében ha nem volt ruccola,akkor a szakács kiment a parkoló mellé füvet tépni,ha megjött a gomba,akkor a rekeszből úgy sárosan bedobták az aprítóba,a többi zöldséget és húst sem mosták meg soha. köpködni nem szoktak,de vécé után kezet mosni sem,és a két szakács folyamatosan a tökét vakargatta a cigiszüneteiben.
2010. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%
fúúúúúj!! ne!!! a Don Pepe a kedvencem!
2010. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
Persze! Sőt...
2010. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%

A kenyeresre csak ennyire emlékszem, mert még elég kicsi voltam. Este pont enni készült a család, anyum vágta a kenyeret, és látta, hogy van benne valami sötét, és kivágta. Egy összeaszalódott egérke volt. Hát, szerintem akkor este nemigen ettünk.

Diákként dolgoztam egy zöldség-gyümölcs feldolgozó gyárban, hát ott is láttam szép dolgokat. Fagyasztott zacskós borsó, kukorica gyártáskor is ment a zacskóba egér, bogár, műanyag mérőedény..A dobozos kukoricát meg a fülledt, selejt cuccokból gyártják, teletömik színezővel, és kész.

2010. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%
Azigeen:o
2010. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
81%

Ezek minden étteremben elöfordulhatnak. :(

Sajnos láttam már elég mocskos, gusztustalan dolgot. :S

2010. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%
Most hazudjak...
2010. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%
Én tudok egy olyan éttermet ahol kiderült,hogy a krémes habjába beleverték a szakácsok.Nem mondom meg hol volt
2010. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
54%
Most miért kell minden hülyeséget feltétel nélkül elhinni???
2010. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!