Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretem a fahéjat?...

Miért nem szeretem a fahéjat? Még az illatától is rosszul vagyok, pedig nagyon egészséges.

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 10:23
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

"pedig nagyon egészséges"

mint fűszer kis mennyiségben valóban van jótékony hatása. Ha túlzásba viszik, az is árt, mint használ.


A brokkoli is egészséges, mégis nagyon sokan utálják. De van még rengeteg zöldség, amit szerethetünk és legalább olyan jótékony a hatása, mint a brokkolinak.


Szóval szerintem semmi baj nincs azzal, hogy nem szereted a fahéjat. Van más fűszer is ami szént ugyanolyan jó hatással van a szervezetre.

2016. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehet egy rossz élmény köt hozzá, vagy egyszerűen csak nem tetszik. Én az alkohol "illatával" vagyok ugyanígy.
2016. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagy egyedül, ismeretségi körömben is van több ember, aki nagyon utálja a fahéj illatát. Nem is kóstolnak meg semmilyen sütit, amiben fahéj van.

Egyszerűen ilyen vagy,hogy a fahéj neked nem szimpatikus.

Annyi plusz érték nincs benne, hogy sajnálnod kellene, amiért kimarad az életedből.

2016. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Én az alma gondolatától vagyok rosszul... pedig az is egészséges... de én el is hányom magam, a szagától...
2016. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Ízlés dolga, de ki tudja, akár egészségtelen is lehet számodra, ha valami speckó érzékenységed van (bár ilyenről még nem, hallottam. van, aki az állítólag nagy inzulinválasza miatt kerüli, egyes életmódokon tiltólistás).

Akármilyen szuper is valami, be tudod vinni, amit kell, más ételekből.

Én a spenótot, a brokkolit, az avokádót szeretném szeretni, de nem megy :D Nem baj, szinte minden zöldség és gyümölcs nagy barátom...

Az alma viszont rossz nekem. Szeretem, de sokkol a benne levő fruktóz (nem tudom, de bizonyára az), fene tudja, miért pont ennél a gyümölcsnél...

Egyéni dolgok ezek.

2016. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!