Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fogyni akarok. Mit tegyek?

Fogyni akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval 174cm és 57kg vagyok 14f

A célom az 50kg... 1 hete voltam 60kg

A hányásos, hasmenéses vírusnak köszönhetően lefogytam 3kilot 1 hét alatt... Viszont este nembírok leállni és addig eszek amíg annyira tele van a gyomrom hogy hányingerem van... Pont ezt nem szeretném mert nem akarok hízni mert ígyis fogyni akarok... Gondolkodtam azon hogy holnaptól elkezdek koplalni és csak vizet iszok egész nap.. Ezt a megoldást addig csinálnám amíg nem érem el a kívánt eredményt.. Aztán utána elkezdenék enni normálisan akkoris nagyon keveset.. Pl csak reggel hogy legalább az anyagcserémet beindítsam


2016. dec. 2. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán fordulj pszichológushoz. Nem lenne kidobott pénz, ha ért a munkájához, különös tekintettel a táplálkozási zavarokra.
2016. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és korábban voltak problémáim.. Pl hánytattam magamat a bűntudat miatt... Aztán elájultam és befejeztem mert nem szeretném tönkre tenni magamat.. De valahogy el kell érnem az 50 kilot...
2016. dec. 2. 18:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és járok pszichologushoz, de nem segít semmit... Le akarok fogynj azonnal.. Inkább éhezem csak fogyjak le
2016. dec. 2. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Halj meg, akkor nem tudsz hízni.
2016. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hánytatás már nagyon durva, bulimia kategória, viszont most is anorexiás vagy, nekem is volt ilyen gondom 10-11 éves korom körül. A 174 centis magassághoz a 60 kiló se sok, az 50 viszont már beteges. Azt tudom javasolni, hogy fordulj pszichológushoz és kezdj el rendesen enni, esetleg edzeni vagy sportolni, hidd el ez a két dolog ami segít. Hidd el én is átéltem ezt férfi létemre gyerekként, igaz nekem volt némi túlsúly és az zavart nagyon (annak ellenére, hogy nem piszkáltak érte és tényleg csak pár kiló volt), aztán 2 hétig szinte semmit nem ettem, teljesen legyengültem, nem tett jót az immunrendszeremnek sem. A pszichológus viszont segített, egész hamar ki tudtam verni ezt a hülyeséget a fejemből. A testem elfogadásában pedig az segített amikor 16 évesen el kezdtem kondizni, magamra szedtem egy kis izmot és nagyon sokat dobott rajtam, mert addig hiába nem voltam már anorexiás elég vékony voltam. :) 20/F
2016. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleve ott a testképzavar, de gondolj bele, komolyan nem akarsz enni kb. soha? Max. csontsoványan egy picit? S azt képzeled, hogy a tested majd így működni fog? Gondolkodj már vagy kérdezd meg a biológia tanárodat, ha fogalmad sincs az emberi test működéséről s az emlősök nagy energiaigényéről... Ne tedd tönkre magad.
2016. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Kezdhetnéd azzal, hogy a megfelelő kategóriában teszed fel a kérdést.
2016. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most tartok 55kg-nál ami ahhoz vezetett hogy Kedden elájultam.. de nem erdekel en folytatom:))) mar nemsokara elerem a celom es elhetek normalisan
2016. dec. 4. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!