Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni egy 7 alatt...

Le akarok fogyni egy 7 alatt legalább 4 kilót (? )

Figyelt kérdés
De hogyan tegyem? Tudom, hogy egészségtelen egyszerre ennyit, de úgy érzem, hogy ki fogom bírni. Nem szeretnék fizetni semmi mesterséges gyógyszerért! Meg akarom lepni a barátnőmet, akit majd csak jövő héten látok újból.
2016. ápr. 4. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik csodadiétával leadsz 5 kg-ot is egy hét alatt, de persze az alakodon semmi sem fog látszani! A szervezet hozzányúl a vízben oldott tartalékaihoz, pisilsz pár litert, és máris könnyebb vagy.

Hazudni a súlyodról, diéta nélkül is tudsz.

2016. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hazudni akarok róla, csak vékonyabb, sportosabb lenni.
2016. ápr. 4. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, mennyiből akarsz fogyni. Minden tavasszal, 1 hét alatt a 100-ról, olyan 85-re szoktam lemenni.
2016. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"csak vékonyabb, sportosabb lenni."


- Akkor sportolj, bmeg...

2016. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem ígérem, hogy működik, mert soha nem akartam egy hét alatt négy kilót leadni (egy hónap alatt tíz jött le rólam, amikor elkezdtem egészségesebben élni), de szerintem egy léböjt jellegű dolog segíthet, ha kibírod. Én úgy csinálnám, hogy napi min két és fél liter citromos víz, meg kb ezer-ezerkétszáz kalóriányi lédús(abb) gyümölcs, pl alma, narancs. Mellé napi sport. Hosszú távon persze életmódváltás kell, hogy ne jöjjenek kamatostul vissza a leadott kilók.
2016. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 acelsziv ***** válasza:
Egyszerűbb, ha levágod késsel a fölösleget... De talán ne akarj ennyit fogyni, válts életmódot és lassabban de biztosan eltűnik a fölösleg.
2016. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van miből fogynod, akkor 4 kiló változást senki se fog észrevenni és nem fogsz jobban kinézni tőle.


Ilyen gyors fogyás egészségtelen, heti 1,5-2 a maximum ajánlott, amit olyan napi max. 1200 kalória bevitelével lehet elérni. De nem az első naptól, mert át kell állnia koplalási üzemmódba a testednek, az meg idő. Sok zöldség és csirkemell, kevés tejtermék és minden más húsféle és semmi feldolgozott élelmiszer, snack, süti.


Ennél többet ételmegvonáson belül nagyon nem lehet elérni, tehát maradna a mozgás, de nem úgy tűnsz, mint aki ezt komolyan gondolná.

2016. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!