Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vegyek és hol, hogy majd...

Mit vegyek és hol, hogy majd tudjak kollégiumban egészséges ételeket főzni?

Figyelt kérdés
Serpenyő az gondolom kellene, milyen edényt vegyek mellé és hol hogy tudjak főzni? 10 ezernél nem tudok többet áldozni erre úgyhogy csak a legszükségesebbeket akarom megvenni ,gondolom most érdemes lenne karácsony előtt beszerezni ezeket.
2016. dec. 14. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilkván kell még egy lábas is, ez az alap. Nekem hasznos egy apró lábas is tojásfőzéshez, de a lábas+serpenyő is elég szinte mindenre, ami nem speciális eset.

Persze az adott ember főzési szokásai is sokat számítanak. Ha gigászi konyhám lenne (most sem kicsi, fontos számomra), akkor se lenne benne soha vízforraló vagy palacsintasütő, egyszerűen nem értem, minek, amikor van lábas és serpenyő. Biztos van rá oka másnak, nekem felesleges.

2016. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg tipp hogy milyen márka, fajta legyen? Főzőlap van bent
2016. dec. 14. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Serpenyöt mindenképpen teflonosat érdemes venni, de nem túl drágát, mert elöfodulhat, hogy megkarcolódik és akkor ki kell dobni. (eleve sosem szabad semmilyen fémeszközzel belenyúlni, még akkor sem, ha "nem éles") De kollégiumban sokszr elkéri valaki, vagy közösen használják, és ezért nem lehet kizárni a sérülést.

Lábasból nekem a nemesacél igen jól bevált, mert könnyü tisztítani, jó benne sütni/fözni és nem kényes. (Csak a fémszivacsot nem szereti meg, hogy benne vágjanak valamit késsel)

2016. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen cuccokat találsz neten használtan nagyon olcsón vagy a bolhapiacon. Kifertőtleníted és már tudod is használni
2016. dec. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!