Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok mi lesz ma a karácsony...

Nálatok mi lesz ma a karácsonyi menü?

Figyelt kérdés
:)
2016. dec. 24. 07:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Ebéd tojásos nokedli.

Vacsora töltött csirkemell rántva. A töltelés sajt, vaj, bacon, snidling, csili.

2016. dec. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Tyúksúsleves, Pacalpörkölt. Halászlé, Rántott hal tört krumplival.
2016. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
desszertet is
2016. dec. 24. 08:11
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

[link]

[link]


Férjem nem szereti a mascarponét, ezért lesz kétféle :)

Nálunk holnap lesz nagyobb evés, jönnek a családjaink, szülők, tesók :) Tyúkhúsleves, töltött káposzta, egészben sūlt csirke, kijevi csirkegolyó, pacolt karaj. Sütöttem bejglit, két kekszet, zserbôt, rumos szeletet. (Első voltam)


Boldog karácsonyt :)

2016. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Rántott halrud rizsel.
2016. dec. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Édesburgonya krémleves kecskesajtos pirítóssal

Tonhal steak, kariolpüré

Mézes-chilis sült répahasábok

Vettem a piacon vegyesen savanyúságot, van benne karfiol, répa, fokhagymával töltött almapaprika, ebből is fogunk enni. Desszertet nem készítek, mert már most küldött nekünk mindenki egy csomó sütit, anyósom vagy 8 félét sütött, vszínű így is sok lesz amit kaptunk, hát még ha én is csinálnék.


Gondolom mindenki le fog pontozni, mert nem halászlevel csinálok és töltött káposztát, ahogy azt "illik" egy jó magyar háziasszonynak karácsonkor, de ez van. Nem szeretjük a nehéz ételeket, nem hiszem, hogy ez bűn lenne. Ez ízlés kérdése.

2016. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Tárkonyos raguleves, és palócleves. Eléggé megosztott a család ilyen részen, így kétféle kell. Vagyis három, de a harmadikat rendeljük. Mivel csak két személy szereti a halászlevet.

Töltött káposzta, rántott hús, rántott sajt, rántott hal, kolbásszal töltött karaj, fasírt, burgonyapüré, rizs, kompót.


Desszertként pedig: Zserbó, teasütemények, kókuszgolyó.

2016. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Bocs az elírásokért, siettem.


Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt! :)

2016. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Gesztenye krémleves, aszalt szilvával töltött pulykamell, sült lazac, majonézes krumplisaláta, mézes krémes, valamint beigli (idén először én csináltam, eddig anyukámtól kaptunk 1-1 rudat).


Holnap, holnapután szülőknél, nagyszülőknél leszünk, így túl sokat nem csináltam mára.

2016. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Orja leves, töltött káposzta, rántott hal, bejgli vagy rétes
2016. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!