Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan igyak kávét a kollégium...

Hogyan igyak kávét a kollégiumban?

Figyelt kérdés

A Schönherz Zoltán kollégiumban lakom, és mivel egyetemista vagyok olyan kávét szeretnék inni amiben van koffein. :)


De nincs kávégépem, csak vízforralóm.


Hogyan tudnék mégis kávéhoz jutni? Mert a kávéporokban nem tudom mennyi koffein lehet, ezért tettem fel a kérdést.



2017. márc. 6. 00:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit te keresel az a kávé granulatum, vagy a kotygós.
2017. márc. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
66%
Vegyél egy kotyogos kávéfőzőt, hozzá kávét és meg van oldva pajti. Eszes vagy 😂😂😂
2017. márc. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel. Leforralod a vizet, belepakolod a kávét, és leszűröd. Magadnak állíthatod be ráadásul, hogy hígabbat, vagy sűrűbbet szeretnél.

Annyi, hogy lassan told le, mert én pl. gyorsan nyomtam le gyakorta és mostmár az oldalán jön ki a zacc.

2017. márc. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ez jobb kép

2017. márc. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az instant kávékban VAN koffein!
2017. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Ezért kár volt kiírni a koli nevét...
2017. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A koli címét azért írtam ki, hogy földrajzilag el tudjátok helyezni, hogy van itt a közelben egy Spar és egy Allee, de lehet valaki tud egy olcsó kávézót a környékén, na meg hogy senki ne ajánljon nekem észak-pesti kávézókat. :D
2017. márc. 6. 07:17
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Az instant kávé tökéletes, van bennük koffein, ezer évig én is csak azt ittam. Üzletben nézd meg az összetételét a csomagoláson.
2017. márc. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A BME tele van kávéautomatákkal.
2017. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Lehetőleg bögréből.
2017. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!