Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nestlé Fitness Yoghurt vagy...

Nestlé Fitness Yoghurt vagy Natúrt válasszam ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék. Az étrendendemet amennyire csak tudtam jóvá tettem, de azért néha megengedhetném magamnak hogy egyek egy kis gabonapelyhet. Nem szeretnék csokisat vagy mézeset enni, szóval keresgáltem a neten és a Nestlé Fitness gabonapelyheknél lyukadtam ki. Van natúr (más nevén gabonapehely teljes értékű gabonával, vitaminokkal es ásványi anyagokkal), és arra lennék kíváncsi, hogy melyik a jobb. Néztem a tápértékeket. A natúrban több a szénhidrát, a yoghurtosban pedig a kalória több. Nem tudom melyik lenne a jobb. Meg én úgy tudom hogy a rost és fehérje bevitel fontos, és ezekből a natúrban vanak több.

Vagy azt rosszul tudom hogy a rost és fehérje fontos? Bocsánat ha téves információm van.

Szóval arra lennék kíváncsi hogy melyik a jobb. Tudom, a zabpehely még ezeknél is jobb, de inkább gabonapelyhet szeretnék.

A válaszokat előre is köszönöm



2017. ápr. 13. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, a zabpehely valoban jobb valasztas lenne -a zabkasanak elkeszitve raadasul hiperszuper finom!-, de tudom, nem ez a kerdes. :)


A Nestle Fitness nem kifejezetten egeszseges, de reggelire fogyasztva es gyumolccsel kiegeszitve elmegy. Jelentos kulonbseg nincs a ket fajta kozott, azt valaszd amelyik jobban izlik. Egyel hozza natur joghurtot, almat vagy valamilyen rostos de kevesbe edes gyumolcsot pl. epret, kortet.

A nap tovabbi reszeben azert igyekezz egeszsegesebb eteleket enni es ne felejtsd a mozgast! :)

2017. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cukortartalma alapján döntsd el!
2017. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!