Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam ha fogyni...

Melyiket válasszam ha fogyni szeretnék 20 kg -t?

Figyelt kérdés

Sajnos híztam 20 kg -t és utána terhes lettem. most másfél éves a lányom. Szeretnék elkezdeni sportolni csak nem tudom melyik lenne a leghatékonyabb.

ezek vannak nálunk:

- spinning

- zumba

- fallabda

- aerobic

- kangoo jump

- pilates

- crossfit

- fitness


2012. okt. 1. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak irigykedek, hogy Neked van elérhető közelségben crossfit. :)

(Én tuti arra mennék, ha lenne a közelemben.)

De ennyi plusz súllyal inkább bringázz + erősíts kicsit (+diéta), aztán ha van egy kis állóképességed, fallabdázhatsz is (szerintem az is tök jó).

2012. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ. fallabda az jól megy azt szoktam. csak nem tudom mennyit fogyaszt
2012. okt. 1. 09:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jó szivatósan játszotok (és nem úgy, hogy pont oda menjen, ahol a másik áll), akkor kell ott rohangálni rendesen. :)
2012. okt. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
súlyzós edzés...
2012. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nőknek is a súlyzós edzés a legjobb, akár hiszed, akár nem.


Mindez megspékelve szálkásító étrenddel, sajnos a laikusok hírből sem tudják, mi az a minőségi étkezés.

2012. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első a szálkásítás, a minőségi étkezés legyen. Ha ez nem megy akkor nem sokat használ a sport.

A fallabda kiegészítve súlyzós edzéssel jó +20 kilónál!

2012. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2012. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Off, bocsi:

Ugyanebben a cipőben járok én is, az én gyermekem 1 éves.

A válaszolóktól kérdezném, hogy milyen egy jó súlyzós edzés illetve a szálkásító étrend?

Amit én meg tudok oldani itthon vagy max 1-1 órára tudok futni elmenni. Szobabicikli és súlyzó adott. Segítene nekem is valaki?

2012. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
teis nézd meg a tornavideo.hu-t ott van baba-mama torna és terhesség utáni torna:) kitartást!
2012. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!