Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet valami tenni az ellen,...

Lehet valami tenni az ellen, hogy ne legyek másnapos?

Figyelt kérdés
Általába sokat szoktam inni ,és keverem az italokat , és sajnos ugy végződik, hogy heti 2-3 alkalommal más napos leszek , még akkor is, ha annyira nem viszem túlzásba. Valami ötlet, vagy lehet ez ellen valamit tenni , hogy mérsékelten is csak , de ne legyek annyira más napos? ( másnapos vagyok általába a panaszom , nem a fej fájád szokott lenni , hanem a fáradékonyság és le gyengülés )
2017. dec. 20. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sok alvás, tudom mi ez , én heti 3-4-5 alkalommal az vagyok. Hát próbáltam sok mindent, a legszarabb mikor hajnal 2-3ig iszogatás, aztán hajnal 5kor kelés van nekem :D Sok folyadék, nem árt egy kis cukormennyiségpótlás, amúgy nincs rá olyan módszer, ha másnap nincs alkalmad pihenni sokat ivás után, akkor van a szopás. Engem akkor még egy szál cigi is kivisz a világból ha nagyon bekúrok előtte nap. Bár már kevésbé. De ha erősen másnapos leszel a kemény fizikai munkát meg ne próbáld másnap. Az rosszabb mintha öngyilkos lennél. Sok alvás. azzal legjobb átvészelni csak.
2017. dec. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
80%

Miközben alkoholt iszol sok vizet igyál melle , ha elfelejted akkor mielőtt elalszol 1L MINIMUM !!! És egy quamatel vagy más sav csökkentő illetve gyomorvedo.

Kutya bajod nem lesz

2017. dec. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne keverd az italokat, sehogyse , lehetolef egyfelet igyal egesz este,, tehar ha vorosborral kezded a bulit akkor vegig azt igyad, En amiota egyfele alkoholos italt iszok a bulikban, szinte semmi bajom masnao
2017. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű:ne igyál
2017. dec. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, mi okozza másnaposságodat, de azon változtatni nem akarsz,

egyetlen módja van megelőzésének:

igyál minden nap, akkkor mindig AZNAPOS leszel!

2017. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
Az tényleg jó ha csak egyféle italt iszol végig és lehetőleg ne tömény legyen hanem inkább sör, vagy fröccs. Némiképp segít a C-vitamin ivás előtt és másnap is érdemes egyet bevenni bő folyadékkal. Iszogatás előtt és közben rágcsálj valamit pl olajos magvakat ( ne sósat), rostos kekszet, korpatablettát, stb. Nyilván nincs olyan praktika ami kizárja a másnaposságot, ha túlzásba esel de azért kicsit lehet enyhíteni. Én is inkább a mérsékletesebb italozásra hívnám fel a figyelmedet, ettől jobban semmi nem enyhíti a másnaposságot.:D Heti 2-3 nap másnaposságot büntetlenül nem lehet megúszni, legalábbis sokáig biztosan nem.
2017. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet valami tenni az ellen, hogy másnapos legyek?


Lehet valami tenni annak érdekében, hogy ne legyek másnapos?


Így lenne értelmes a kérdés.

2017. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igyál mellé citrusfélekből készült gyümölcslevet. Grapefruit meg citrom jött nekem be. Semmi fejfájás. Semmi hányinger.

Az alkohol lebontás káros melléktermékét segít lebontani.


:)))

2017. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és rengeteg víz!! És egyél rá, mielőtt lefekszel aludni.
2017. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!