Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti átlagban egy héten mennyi...

Ti átlagban egy héten mennyi pénzt költötök ételre/fő? Szerintetek sok 11 000 FT egy főre?

Figyelt kérdés
Most teljesen követem az edzés mellé az étrendemet ásványvízzel (mivel ihatatlan a csapvíz), a heti 3 kávémmal így minden étkezésemet lefedi ez az összeg. Étterembe nem járok.

2018. jan. 7. 17:56
 1/6 anonim válasza:
13%

Szia.

Nasival együtt, párom cigije stb 2 hét alatt meg el 24e kettőnknek.

2018. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez gyakorlatilag 1600Ft/nap.

Reggelivel, ebéddel, vacsorával egy személynek nem sok, ha egy speciális étrendet kell követned.

2018. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem követek speciális étrendet és így is elmegy magamra 1500-2000 Ft/nap kajára. Az heti 10500-14000 szóval szerintem reális.
2018. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Speckó étrenden vagyok (s ha úgy nézzük, nem is igazán olcsón, a "lisztem", cukrom, zsírom bőven 1000ft/kg fölött van, bár nemcsak ezeken élek s igazából kevesebből kijövök, mint a régi, hagyományosabb táplálkozású időkben, mert az ételeim jobban laktatnak s azért nem a drágább alkatrészekre koncentrálok, ha lehet), így is bőven kijövök havi 30 ezerből, ha nincs étterem vagy hasonló extra. Ez mindig így volt, kizárólag étterem tudta igazán megdobni efféle költségeimet, de azt sem bírom sokszor, így az se nagyon.

De én itthon főzök-sütök, az azért segít.

2018. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mi full növényi étrenden ketten kijövünk ennyiből, de ismerek olyat, aki a dupláját simán elkölti, és sehogy se tud jobban spórolni. Ha megengedheted magadnak, és elégedett vagy azzal, amit eszel, akkor szerintem nem sok.
2018. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egészségesen étkezem, edzőtermi erősítést végzek, havi 35 000 Ft-t költök élelmiszerre (ebben benne vannak a vitaminok, tejsavófehérje, edzés utáni szénhidrát is), étteremben sosem eszem, minden magam készítek el otthon és dobozolok napközbenre.

F19/188cm/95kg

2018. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!