Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha cukor nélküli zabkását...

Ha cukor nélküli zabkását eszek, akkor nem fogok hízni tőle?

Figyelt kérdés
Ha reggelire megennék belőle 65g-ot,akkor híznék tőle?

2018. jan. 29. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

A kalóriatöbblet hizlal, más nem.

Ha megeszel 1 kiló cukros zabkását, akkor sem hízol tőle, ha nem eszel többet, mint amit elhasználsz.


65g zabkása? Az majdnem mikroszkópikus, vagy szárazon gondolod? Úgy se sok, de van, aki képes annyit enni, sosem értettem, de biztos neki is durva az én tipikus étkezésem :)

2018. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Ha cukorral eszed, akkor sem hízol meg tőle.

De nyugodtan levezetheted nekünk, hogy a tegyük fel 200 kcal energiatartalmú cukros reggelid hogyan vezet hízáshoz 1500 kcal napi energiaigény mellett.

2018. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem bőven elég :D
2018. jan. 29. 15:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz
2018. jan. 29. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha csak reggel eszel 65g zabkását, és semmi mást nem eszel aznap, akkor persze, hogy nem hízol.

De ha utána délben bevágsz egy 60 centis pizzát extra sajttal, akkor tök mindegy, hogy cukorral vagy cukor nélkül etted azt a reggeli zabkását, mert kalóriatöbbletben leszel, akárhogy próbáltad csökkenteni a cukormennyiséget.


A kalóriatöbblet hízlal, nem az, hogy mit eszel. Az, hogy mit eszel csak az egészséged és a tested miatt számít.

2018. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem.
2018. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!