Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek falási rohamok ellen?

Mit tegyek falási rohamok ellen?

Figyelt kérdés

Napi ötször eszem. Kerülöm a finomított szénhidrátokat. De este, illetve már délután 4 óra körül rámtör a falási roham. Ilyenkor mindent összeszek. Minden édességet, csokit amit itthon találok. És utána hihetetlen mértékben fel vagyok puffadva, mint egy lufi. Egyébként pedig vékony vagyok, de estére, mintha terhes lennék. Minden nap sportolok 40-50 percet. Megiszom a napi 2-2,5 liter vizet. Mit tudnék ez ellen tenni?

20/L, 53 kg.



2018. febr. 22. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány cm vagy? Ahhoz is nézni kell a kilót!

Ha én falnék akkor mindig megiszom egy pohár vizet és elmúlik!

2018. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
163 cm vagyok. Én is megiszom a vizet, amikor rámjön, de nem segít.
2018. febr. 22. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
163cmhez az 53kg még kevés is.
2018. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Rá kéne jönnöd, mitől van ez. Lelki? Kiéhezés rossz elosztás vagy nem laktató étrend miatt, tápanyaghiány? Nem lehet tudni.

Az miért nem opció, hogy NEM édességet eszel (ne érts félre, én is eszem csokit, sütit bőven, amikor csak kedvem szottyan rá, de nekem nincs belőle problémám)? Ha ennyire erős, elementáris édességvágyad van, az nem jó, de még mindig nem tudom, hogy lelki vagy fizikai. Nálam az ilyen áldatlan helyzetet egy jó étrend tudta helyretenni. Nevezetesen kevés szénhidrát, de ez sem egységes.


Mit eszel 4 előtt? Nem lehet, hogy nem eszel eleget s kiéhezel? Talán neked alapos reggeli és/vagy ebéd kell, több fehérje, több zsír... Nem tudhatom.

2018. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csoki és az édesség terem a szekrényben? ;)

Ne mondj le az édességről, csak keress olyasmit, amit megengedhetsz. Pl. nekem diéta alatt ami legjobban bejött, az a reszelt alma fahéjjal, bevágtam a mikróba, hogy forró almáspite töltelék szerű legyen, és két evőkanál light vanília fagyit tettem a tetejére. Isteni finom, kielégítette az édesség utáni vágyam, és még a diétába is belefért.

De ez csak egy példa, neked kell megtalálnod, mit ennél szívesen.

Jó hír amúgy, hogy le lehet szokni a falásról. Volt, hogy egy ültő helyemben megettem egy fél csomag sós perecet, de már hozzászoktattam magam, hogy csak egy fél marékkal ehetek, vagy pillecukorból egyszerre csak hármat. Így eszek is édeset, de nem is falom túl magam.

2018. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!