Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyok, hízok, fogyok, hízok....

Fogyok, hízok, fogyok, hízok. Ez így megy már nem tudom mióta! Mit tegyek a falási rohamok ellen?

Figyelt kérdés

KB. szeptember óta csak ez megy: megfogadom, hogy lefogyok 49 kg-ra, aztán max. 50.5-ig megy.

Szoktak falási rohamaim lenni, ilyenkor legfőképp diákcsemegét (dió, mandula, sós mogyoró, mazsola) eszem, max. 3 szelet kuglófot vajjal. reggel 53.8 kilót mértem, tegnap éteremben voltunk. májusig szeretnék 49 kiló lenni, valaki tud segíteni abban, hogy mit tegyek?



2017. márc. 15. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Ne zabálj diákcsemegét...

a leghízlalóbb kaják egyike az olajos magvak

2017. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

A 3 szelet kuglóf vajjal se éppen diétás, ráadásul semmi hasznos nincs benne.

Ennyi felesleges kalóriából ehetnél rendes, tápláló kaját, akkor nem lennél éhes és nem lennének falásrohamaid.

De gondolom, ez nem érdekel.

Meg gondolom, hogy a magasságod se 159 cm, mert a 49 kg ahhoz lenne jó. Ha ennél magasabb vagy, idióta és irreális ötlet a 49.

Amúgy meg 49 vagy 50... nem tök mindegy? Normális ember 1 kilón nem borul ki.

2017. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Senki sem látja a különbséget 49 vagy 50 kg között. Egyébként beesett arcú váz bárki tud lenni. Jobban tennéd, ha az egészséged lenne a prioritás, de előbb-utóbb majd rájössz.
2017. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mindig azt csinálom, hogy ha megkívánok valami egészségtelent, akkor helyette nekiesek valami egészségesnek, gyümölcs vagy főtt kaja, zöldségek stb. Pl ma nutellás palacsintát akartam enni, de helyette csináltam egy adag csirkemellet rizzsel, borsóval és bébirépával, amitől jóllaktam és már nem kívántam az édességet :)

48 kg vagyok, sosem kellett fogyóznom, csak izmosítok és alakformálok, de ez a módszer ugyanúgy beválik fogyókúrához is.

20L

2017. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 egy 49 kg-s lány nem feltétlen csontváz, csak akkor, ha magas. Alacsony lányoknál ideális testsúly.
2017. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A falási rohamokon úgy tudsz segíteni, hogy lassan felszívódó szénhidrátokat fogyasztasz, így a vércukorszinted nem fog hullámvasutazni és a farkaséhség is csillapodik.

Másfelől pont tojd le, hogy 50,5 vagy 49 kg vagy.

Nézd meg magad a tükörben és az alapján ítéld meg, hogy kell-e még fogynod. 1kg nem oszt nem szoroz.

Sok sikert neked.

2017. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, szigorúan fogysz (ennyi súlynál csak nagy aktivitásnál lehet lazán enni mindenfélét), ezért vannak falási rohamok.

Nem tudom, jelenleg van-e felesleged, ha nem, akkor ne akarj fogyni, ha igen, akkor lassan, laktató ételekkel.

A diákcsemege teljesen jó, de ismerem a problémát, én is el tudok szállni az ilyesmivel, hiába van az alap, szigorú étrendemben is annyi mogyoró, amennyit beletervezek... Node nálad bizonyára éhség okozza a problémát, nem merő hedonizmus.

Bár nem látom, alapvetően mi a gond a diákcsemegével és a vajas kuglóffal, egészségedre :) Néha eheted, de persze ha fogyni akarsz, akkor óvatosan, főleg, ha téged nem laktat jól. Mert ha igen, akkor mi a gond? Étel az is. Enni kell. Csak ne vegye el a helyet a fontosabbaktól, még a diákcsemege sem elég fehérjedús kis kalóriabevitelhez...

2017. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Valószínűleg irreális a célod. A szervezeted a falási rohamokkal tiltakozik.

Amúgy én sem értelek. Ha kimész nyáron a strandra nem fogja senki megmondani, hogy 49 vagy 50 kiló vagy...

2017. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 Ki mondta neked, hogy 49 kg egyenlô a csontvàzzal? Én csupàn kijelentettem, hogy nem fogja senki megmondani, ha 50.5 kg vagy 49 kg. Az utána írottak egy jò tanács volt, amit mindenki megfogadhat az ideàlis sùly èrdekèben. Kímèlj a tùlgondolàsodtól.
2017. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!