Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti egy hónapban mennyit...

Ti egy hónapban mennyit költötök ételre? Miket vesztek?

Figyelt kérdés
Most költöztem albérletbe, eddig anyummal éltem, félig magamnak intéztem a kaját, félig viszont ő, szóval nem tudom, mennyiből lehet kijönni. Nagyon nem értek a főzéshez, a konyha és én két külön világ vagyunk, szerintem én gasztrolexiás vagyok, vagy nem tudom. :D Amiket meg tudok csinálni az a zacskós rizs, tészta, előrefagyasztott dolgok, mikrós virsli. Szerencsére a munkahelyemen kapunk ingyen kaját, tehát legalább melóba nem kell vinnem semmit. Úgy gondoltam, hogy félig ilyen félkész termékeket fogok vásárolni, de néha hozok haza valamit a körútról, aluljáróból, vagy a Lehel Csarnokból (gyros, pizza, fánk, meki, lángos, kínai, magyar kaják, kürtöskalács, péksüti, stb). Nem tudom, hogy ezt mennyire fogja bírni a pénztárcám, vagy ugyanott tartok, mintha mindig főznék magamra, de kíváncsi vagyok, hogy mások átlag mennyi pénzt költenek kajára, és hogy abból mi jön ki.

2018. febr. 25. 11:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem mindig úgy jön ki, hogy főzök magamnak, akkor sem esek kétségbe, mert meg tudom oldani másképp. Vannak ételek, amiket nagyon szeretek a munkahelyemhez közeli kifőzdékben, de van, amit meg a saját főztömként szeretek jobban. Azért jó, ha tudsz főzni, mert így tudod ezeket variálni, meg ha vannak kritikus ételek, mint nálam a majonézes salátákhoz az öntet, akkor amit te készítesz, abban biztos lehetsz, hogy nem lesz tőle semmi bajod. Nekem pl. feldagad a szám, ha valami nem stimmel a majonézzel, anyukám ezért tanulta meg kicsi koromban otthon elkészíteni, a boltban sem vehetem meg bármelyiket. Vannak kifőzdék, ahol úgy csinálják, ahogy nekem jó, pl. most a héten is bevállaltam egyet, és ott véletlenül pont jó volt, tehát onnan máskor is merek venni, de volt olyan munkahelyi ebédem, hogy be kellett vennem egy Claritine-t.
2018. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Mi 3 an elunk 100-120 ezer forint megy el kajara. Fozunk (mind a 3 jol lakunk vele) etterembe nem jarunk, mirelitt ritka , kifozde ritka. (Utszeli kajardara gondolok)
2019. nov. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!