Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mogyorótól anafilaxiás sokkot...

Mogyorótól anafilaxiás sokkot kaptam. A nyomokban mogyorót tartalmazó ételeket is kerüljem?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, pont ezért írják rá ezeknek a termékeknek a csomagolására, hogy nyomokban mogyorót tartalmazhat.
2018. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp. Súlyosan allergiás vagy rá, ha ilyen erős reakciód volt.
2018. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nem akarsz megint sokkot kapni
2018. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akarsz megfulladni, akkor eleg celszeru
2018. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Még az éttermekben is oda kell figyelned, hogy milyen ételt rendelsz.

A Tv-ben, hogy egy amerikai nő az éttermi kajától ott helyben rosszul lett. Volt nála valami gyógyszer amit ilyenkor kell beadni, de nem használt. Újraélesztés után maradandó agysérülése lett.

Előtte sosem gondoltam volna, hogy ennyire durva dolgokra képes a mogyoró egy erre érzékeny embernél.

2018. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van ételallergiám, nagyon borzasztó az anafilaxiás sokkom, irtózatos hasi fájdalmaim vannak ilyenkor. Az anafilaxiás sokk nem feltétlenül jelent fulladást, más tünetei is kinyírhatják az embert. 7-8 lehetséges tünete van, ami bármilyen variációban jelentkezhet. Én eddig adrenalin injekciót kaptam rá, de azt mondták, hogy kiváltani nem érdemes, mert drága (16-17000 Ft) és rövid a szavatossága. Persze ha távol vagy a mentőállomástól és pont megeszed az allergéned, akkor jól jön, de akkor is ki kell hívni a mentőt.


A 2. anafilaxiás sokkom után a doki azt mondta a kórházban, hogy a jövőben akárhányszor találkozom ezzel a kajával, egyre érzékenyebb és érzékenyebb leszek rá, egyre kevesebb mennyiség fogja kiváltani ugyanazt a hatást, ezért ilyen esetben nincs "legkisebb mennyiség", mert "kellő számú" ilyen esemény után már bármilyen mennyiség öl. Ezért lesz idővel valóban fontos lesz a "nyomokban" tartalmazás. De az elején még valószínűleg a nyom nem vált ki érzékelhető hatást.

Én valóban tapasztalom, amire figyelmeztetett a doki: egyre érzékenyebb leszek. Elsőre még megettem egy salit, amiben nyersen ott volt ez a cucc nagyobb mennyiségben, három napig irtó rosszul voltam. Második alkalommal már ugyan tudtam, hogy mit akarok elkerülni, de egy menzán ignorálták ezt és így véletlenül lenyeltem egy grillezett darabot. Aztán volt olyan, hogy az első falatban csak megéreztem az ízét (szerencsére erős íze és szaga van) és rögtön kiköptem, de már ettől brutálisan lettem 5 órán át. Meg egy jó nevű étteremben a pincér égre földre esküdözött, hogy biztos nincs ilyen a kajában (szagra nekem gyanús volt), de jött a sokk. Nemrég egy különteremben ebédeltem, ahol többen olyan kaját ettek, amiben volt ilyen anyag, hát kezdett könnyezni a szemem, meg viszketni a szám, pedig csak belélegeztem mások ételének a páráját... Szóval most már ha megennék annyit, amennyit az első két alkalommal - tuti nem élem túl.


Úgyhogy én már nem kockáztatok, ha készételt vásárolok, mindenhol rákérdezek, hangsúlyozva, hogy életveszélyes ételallergiám van, mert sokszor kaptam olyan választ, hogy van benne, de "nem olyan sok", meg csak benne pácolták, meg amúgy sem érződik az ízén... Ja, köszi! Hogy még kiköpni se legyen esélyem... ;)

Szerencsére pár éve jött egy EU-s szabály, hogy az éttermeknek, büféknek nagyon számon kell tartaniuk, hogy miben mi van és pontos választ kell adniuk a vevő kérdésére, vagy kell, hogy legyen allergéntáblázatuk vagy egyéb tájékoztató anyaguk az ételeikről. Nem egy ilyennek panaszoltam már, hogy nem találom az allergén tájékoztatást a honlapjukon és erre feltették, szóval fejlődik azért a dolog, ha kiállunk magunkért.

De én már étteremben sem röstellem "illetlenül" körbeszagolgatni az ételeket, mert azért még gyerekcipőben jár a rendszer. Az a lány is, aki sokkot kapott az étteremben, hiába mutatta az allergénkártyáját és hiába tudták, hogy nem szabad neki mogyorót adni, valószínűleg valamilyen nem általuk készített alapanyagban volt a cucc, aminek nem tartották számon az összetételét... szóval még a legkörültekintőbb védekezésnél is becsúszhat hiba.


Már én is ételallergia kártyát is hordok magamnál, amire angolul rá van írva, hogy Attention! I have life-threatening food allergy and cannot eat this food és rajta van a kaja neve egy csomó nyelven, a legfontosabb, hogy kínaiul, japánul, törökül is, mert ugye ilyen éttermek nálunk is vannak és sokszor se magyarul, se angolul nem ismerik a dolgot. Aztán még rajta van a cucc fényképe is persze, ha valaki totál analfabéta lenne... :) Meg van egy magyar is azzal az infóval, hogy életveszélyes allergiám van és hogyan kellene ellátni.

2018. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!