Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs itthon...

Mit tegyek, ha nincs itthon semmi kaja, semmi pénzem nincs, mert kirúgtam a munkahelyemről?

Figyelt kérdés

4 napja nem ettem, voltam romlott árut kérni boltokban, voltam szeretet szolgálatnál, családsegítőnél, de sehol semmi.

Mit tegyek??


2018. márc. 15. 18:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Ezt már eljátszották itt mások is, annak is bedőltek egy páran.

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__..


Egyébként akit kirúgnak, azzal elszámolnak, tehát van mit enni, miközben munkát keres.

Jobbat találjatok ki!

2018. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a kérdést nagyon rosszul fogalmaztad meg.

Tedd fel úgy, hogy hihető legyen.

2018. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nah, akkor még egyszer..

Szóval az van, hogy van egy ismerősöm, akit most rúgtak ki a munkahelyéről , meg kórházban is volt, mert infarktusa lett. És most nincs semmi pénze, mondtam neki menjen ilyen ételosztásra, azt mondja, hogy volt már mindenfele, próbálkozott maradék, lejárt kajákat elkérni, de nem adtak, meg családsegítőnél és azt mondják ott is, hogy nincs nekik se.

A segélyt meg azért nem kapja meg, mert van egy lakótársa és így két főre megy és úgy nem jár mert mit tudom én, vmi ilyesmi, hogy a lakótársa miatt nem kapja meg, annyi a lényeg.

Aztán mondtam adja el a telóját, mondta régi karcos nem veszik be sehol, szóval azért írtam ki a kérdést, mert nincs más ötletem és ilyenkor mit lehet tenni? Hogy létezhet ilyen?

2018. márc. 15. 22:19
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

Sehogy, ilyen nem létezik, írtuk már.

Menjél aludni.

2018. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

De nem kamu ez a rohadt kérdés, értsétek már meg!

Szeretnék utána járni, hogy mi ez az egész ..

Ennyire leszarják az embert az ilyen "szeretet" szolgálat?!

2018. márc. 15. 22:27
 16/20 muscleman666 válasza:
0%
Akkor azt lehet csinalni adj neki esetleg kölcsön pénzt amig nemtalal munkat . Van munkanélküli segély. Boltba kell lopni vagy koldulni
2018. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De, kamu.
2018. márc. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

1) Te állítólag gyerek vagy, akiről írsz az egy felnőtt.

Ha tiltanak tőle, nem véletlenül teszik, vigyázz vele!


2)Betegállomány alatt senkit nem rúghatnak ki, folyamatosan jár neki a táppénz, még ha közben esetleg lejárt a szerződése, akkor is.


3)Ha az élettársára hivatkozva nem kap segélyt, akkor nyilván van jövedelmük, legfeljebb elitták, elcigizték.


4) Válogasd meg jobban a társaságod!

2018. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csukassa le magát
2018. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Zala megyén belül honnan írsz?

Szívesen segítenék,

Bár nekem ez a történet kicsit hiteltelen,mert a kérdés magadra vonatkozik, utána pedig hirtelen egy barátra....

2018. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!