Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Munkahelyen lenézitek azt aki...

Munkahelyen lenézitek azt aki csak sima ásványvizet visz be magával?

Figyelt kérdés
Nem üdítőket,nem visz be nasikat,rágcsálnivalókat,sokszor kaját sem,mert nem éhes ? Mert mindenkinél csak azt látom hogy felpakolják magukat mindenféle inni-ennivalóval,de nekem ez nem kell,és rám meg furcsán néznek :s
2018. máj. 9. 12:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen miatt nem ítélkezem, de megfigyeltem, hogy az egyszerűbb emberek többet költenek munkahelyi ebédre, nasira jellemzően.
2018. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a csapvizet iszom. Aztán akinek nem tetszik annak Csókolom :)
2018. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engem is lenéznek, mert én még ásványvizet sem viszek be, hanem csapvizet iszom? :-) Viszont szendvicset viszek minden nap, mert 9-10 órát nem lehet éhezni.
2018. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznek hülyének?? Szerintem az az alap, ha valaki vizet iszik. Vagy izesitetlen teát. Üdítőket csak ritkán szabad, mert nagyon sok cukor van bennük.
2018. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%

Ez kb 15 évesen volt pálya.

Megvert az Isten, mert nem értettem miert hoz az egyik csaj otthonról mindenféle csozé löttyöket, meg ázott korpás kifliket, mikor annyi klafa dolog van a suli büfében.

Ő 50 kg, én dulpája lettem. Az elmúlt 20 évben leadtam és szigorúan vizet és egeszséges kaját viszek a munkahelyemre.

2018. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%

Pedig van igazság abban amit a kérdező ír. Igaz társaságfüggő a dolog. Az előző munkahelyemen (irodában dolgoztunk) mindenki csak cukros löttyöket ivott, illetve napközben kimentek minimum 2x a boltba kekszért, chipsért, energiaitalért, plusz ebédidőben vagy meki vagy valamelyik étteremből vittek maguknak menüt. Nekem kezdőként erre nem volt pénzem. Max heti 1x-2x mentem ki velük enni, amúgy szendvicset vagy itthonról vittem kajàt, meg ásványvizet. Egy idő után már meg sem kérdezték mit eszek, vagy velük tartok-e. Lenéztek engem is. Hála istennek elkerültem onnan azóta.

Ne foglalkozz senkivel. Azt egyél és igyál amit szeretnél!

23N

2018. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
50%
Azt nézem le, aki ilyen szemetekkel hizlalja magát zsírdisznóvá és beszól az egészséges étkezésemre.
2018. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Metionin ***** válasza:
100%
Őszintén szólva magasról teszek rá hogy mások mit hoznak, egyáltalán hoznak-e enni vagy inni. Amit észrevettem, hogy többen hoznak kis flakont meg ilyen kulacsot, aztán azt töltögetik a ballonból. Én is ezt csinálom, megmelegedne a víz mire beviszem otthonról, így érkezéskor töltök a kis üvegembe friss hideget. Kajálni fogalmam sincs hogy ki mit hoz vagy hova járnak. Én nem viszek mert haza tudok ugrani enni. Régebben volt vagy 10 diákmelós munkahelyem is, gyártól irodáig de sehol sem nézték hogy ki milyen üdítőt visz vagy hogy honann származik a kajája.
2018. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet.

Irodai munkám van gyakorlaton is ott voltam. Volt egy palackom abban reggel tea volt utána víz. Volt aki lenézett emiatt.

Pályakezdő egyetemista voltam nem volt pénzem ebéd rendelésre, vagy épp töménytelen nasira.

Inkább költöttem ruhára azt a pénzt.

Legrosszabb nem kaptam nőnapi virágot merr több nő van mint férfi, engem kihagytak

Másik amin kiakadtam az első hetekben vittem be bögrét, 1 csomag nescafe kávét azt hittem melegíthetek vizet de egy fő nassoló beszólt, hogy az ő kávéját iszom e?? Erre fogtam es megmutattam én is hoztam..

2018. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy esetben szoktam behozni dolgot: ha délutános vagyok vacsorát.

A csapban viszonylag korlátlan mennyiségben van víz.

2018. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!