Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Munkahelyen lenézitek azt aki...

Munkahelyen lenézitek azt aki csak sima ásványvizet visz be magával?

Figyelt kérdés
Nem üdítőket,nem visz be nasikat,rágcsálnivalókat,sokszor kaját sem,mert nem éhes ? Mert mindenkinél csak azt látom hogy felpakolják magukat mindenféle inni-ennivalóval,de nekem ez nem kell,és rám meg furcsán néznek :s
2018. máj. 9. 12:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem kezeltesd magad, kérdező.
2018. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%

#16:

"Egy idő után már meg sem kérdezték mit eszek, vagy velük tartok-e. Lenéztek engem is."

Hát ebből a sztoriból nem az jön le, hogy lenéztek, hanem csak hogy Te vagy buta.

Ha 10szer megkérdeznek, hogy velük tartasz-e és 8-szor azt válaszolod, hogy nem, akkor többet nyilván nem fognak hívni.

Ez nem jelenti azt, hogy lenéznek, csak azt, hogy tudjék, hogy tök feleslegesem strapálják magukat, téged ez nem érint, nem érdekel.

2018. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
84%
Hol dolgozhatsz? En csak csapvizet iszom és nincs ellenségem a munkahelyen:-):-).
2018. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Öh...én sima csapvíz, ásványvíz, szikvíz párti vagyok, mostani munkahelyemen nincsen vizesblokk, szóval veszek a benzinkúton palackos vizet.

Viszont azt én is megfigyeltem, hogy az egyszerűbb (nem a jó értelemben) rokonaim mindig csodálkoznak, hogy vizet iszom és nem cukrozott italt, volt olyan exem, aki nem is ivott szinte vizet, náluk mindig téma volt a családban a fogyókúra, de azért már a másfél évest is cukros üdítőkkel itatták...

2018. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%
#22: Olyan szinten aláztak mindennel hogy ez volt a kisebbik gond hogy nem hívtak kajálni. Kérdést is írtam ki ide. Gyomorgörccsel jártam be minden nap. Nem kéne olyanról okoskodni amiről fogalmad sincs. Leírtam a tapasztalatom, a kérdésre válaszoltam Egy borzalom volt az ott töltött idő. Remélem most boldog vagy.
2018. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%
#25: Aha, aha.
2018. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem miért kell mindig mindenbe belekötni. Szánalom ami itt megy. Kívánom hogy tapasztald meg az olyan kedves munkatársakat akik turkálnak a fiókodban a személyes cuccaid közt, míg nem vagy ott, nézzenek hülyének, alázzanak meg mindennel és esténként sírj. Aha aha.. Vagyis te pontosan ugyanolyan vagy mint ők :) További szép estét!
2018. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
30%

Fú, Te aztán jó nagy patkány lehetsz, ha ilyeneket kívánsz másoknak.

Vajon miért is közösítettek ki egy idő után? Csak nem megismertek?

2018. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
79%

"sokszor kaját sem,mert nem éhes"


Inkább ezzel lesz a gond... Nem eszel egész nap?

2018. máj. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem szóltak be a kollégáim, hogy szinte sosem rendelek, szinte sosem büfézek és nem iszom cukros vackokat. Vannak még normális emberek. Amúgy kinek mi köze hozzá?


Egyeseknek fura, hogy valaki nem eszik bent, látom. Nos, van, akinek ez az ideális. Én mindig vittem ebédet, mert nekem délután kell enni, de van, aki kizárólag este eszik, nincs azzal baj, ha az adott embernek az passzol.

A párom reggelit visz munkába, de a megevése után 9-10 órán át nem eszik semmit, mert jóllakott. Pedig ez végig fizikai munka, illetve futás vagy biciklizés. Nekem minimum 18 óra böjt kell mindennap, de most épp 23 órát tartok. Sokféle ember van. Van, aki rengeteget eszik, majd jól elvan sokáig.

2018. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!