Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nagyobb adag...

Szerintetek egy nagyobb adag gyrostál eléri az 1000 kalóriát?

Figyelt kérdés
Tudom, így hogy nem tudok pontos értéket megadni, nehéz. Biztos tudjátok milyen egy megpakolt büfés gyros. :) Krumplival, hússal, salátával, öntettel. Pita nélkül.
2018. aug. 4. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
krumplim zsírban sült,hús zsíros, szósz zsíros, simán elérheti ha egy férfi adagot ettél
2018. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Simán.
2018. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nincs annyi. 400grammnak kellene kb lennie ahoz hogy 1000kcal legyen (a legnagyobb kalória értékű gyrost néztem) . Ez majdnem fél kilo. Hidd el nem megy olyan jól egy büfének sem, hogy majdnem fél kiló húst és krumplit kapj. Gondolom inkább zöldséggel volt telerakva.


Te látod mennyi lehetett inkább a krumpli a mérvadó.


Szerintem ezek a tálak nincsenek többek 700-800 kcal-nál

2018. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy nem ad annyi húst, ellenben mindig a zsírosabb húsokat használják, az ugye olcsóbb. És a zsír elég erőteljesen megdobja a kalóriát. Meg a krumpli is olajban sül ki, azt is bele kell kalkulálni.
2018. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha látod, érzed, hogy zsíros, az szépen meg tudja dobni a kalóriát...

1000 kcal meglepően pici étel is tud lenni emiatt, ebben van gyakorlatom :) OK, hogy a krumpli, saláta, hús lightos, de egy nagyobb, zsírosabb adag azért ott lehet a szeren. De én laikus vagyok, nem szoktam gyrost enni, csak azt tudom, hogy pár dkg zsír elég könnyen belepakolható egy rendesebb adag ételbe.

2018. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap ettem egyet a strandon fu de tele lettem volt az 2 ezer kalória is
2018. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!