Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fagyasztásos gondom lenne....

Fagyasztásos gondom lenne. Úgy néz ki viszonylag nagyobb adag husit tudok venni, jó áron. Viszont egybe 10 kg-os csomagba van. Ha félig kiolvasztom és viszafagyasztom az úgy nem okoz gondot?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 05:36
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem szabadsagod visszafagyasztani.
2013. okt. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szabadsagod..... Ezt hogy sikerült összehoznom.... :D Nem szabad lett volna.
2013. okt. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt a szabályt én is ismerem. De miért, mi baja lesz a húsnak? Nem olyan rég a piacon vásároltam többféle húst, fagyasztani akartam. Otthon vettem észre hogy pl a csirkemell leve félig fagyos volt. Tehát nem előhűtött volt. Beraktam a fagyóba, nem lett bajunk tölle.
2013. okt. 10. 06:32
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
A baktériumok elkezdenek szaporodni benne, amikor olvad. Az, hogy szerencséd volt, nem jelenti azt hogy mindig az kész. Egy jo kis szalmonellával csak korhazba kerülsz, a borul izmos meg is olhet. Ha neked megéri kockáztatni, hajra.
2013. okt. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Engedd ki,, és adagokban főzd meg, és úgy fagyaszd le. Még a rántott húst is lefagyaszthatod, csak kiengedéskor újra át kell sütni.
2013. okt. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem akarok kockáztatni csak érdeklődtem. Viszont valaki privibe válaszolt, azt irta hogy a hiperekben kapható friss tengeri halak fagyasztva érkeznek az áruházakba, majd amikor kienged és kirakják frissnek. A vevő meg hazaviszi és sok esetben fagyasztja. Ez is érdekes. Sokszor vettem már így halat, ha olyan az akció és valóban többnyire lefagyasztom főleg ha 2 adagra valót veszek.
2013. okt. 10. 08:05
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Velem is volt már, hogy a 10 kg-os kupacba összefagyasztott csirkéknél meg kellett várnom, míg annyira kienged, hogy darabokra tudtam szedni. Azon módon visszafagyasztottam, pedig ez már évekkel ezelőtt volt, mégis itt vagyok!!! :)))


2. Próbálj meg beszélni a legközelebbi húsüzletben, ahol van ismeretséged, hogy odaviszed és fűrészeljék el neked, mint a disznó körmét.


3. Ha ez nem megy, akkor próbálj meg szerezni valahonnét egy kisméretű "kézi fűrészt", alaposan tisztítsd meg, és amikor megkaptad a husit, mielőbb próbáljátok meg adagokra fűrészelni.

2013. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, ez a fűrészelés szuper őtlet, nem is tudom miért nem jutott eszembe. Pedig van is otthon olyan fűrész amivel megoldható a dolog. Köszi a tippet:-)
2013. okt. 10. 08:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Szivesen!
2013. okt. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!