Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 66% zsírt,6% szénhidrátot...

Ha 66% zsírt,6% szénhidrátot és 28% fehérjét eszek Keto diétában, az jó? 4 napja kezdtem.1770 kcal-t fogyasztok.

Figyelt kérdés
Nem vagyok éhes, bár még kicsit nehéz úgy összerakni az étrendet, hogy ne szaladjon fel a ch. Van hogy 9%-ot is eléri.

#diéta #ch szegény
2017. márc. 14. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A ketogen dietanak az a lenyege hogy a ch napi 30g alatt maradjon, az is elosztva. Nalad mennyi?
2017. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az előző napokban 24, 48, 45, ma eddig 24. Azt olvastam 75% zsír,5% Ch,20% fehérjének kellene lennie. My fitnesspal applicatioban írom, mit eszek és ez kiszámolja grammra, százalékra.
2017. márc. 14. 16:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nem a % a lenyeg hanem a ch abszolut erteke. 30 fole ne menj, kulonben nem kerulsz ketozisba.


Hany napja csinalod?

2017. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem a százalék számít, hanem hogy ketózisban maradj s egészségesen, tarthatóan táplálkozz.

Egyéni, mennyi ch fér bele, nekem pl. 40 gramm is teljesen jó (aktívnak sem kell lennem hozzá), de ez már nem tipikus. Gyakori a 20 grammos határ, mivel az alatt szinte garantált a ketózis (már ha nem eszik az ember túl sok fehérjét, mert a felesleg glükózzá alakul). Nagyobb test, több izom, nagyobb aktivitás mellett több ch is belefér.


A ch-t nem olyan nehéz lent tartani, kivéve, ha nagyon odavagy a szénhidrátjaidért, akkor némi gyakorlat és önfegyelem nem árt. A zöldségre nagyon kell figyelni, de az olajos magvak is sok szénhidrátot tudnak hozni. Szénhidrátbombákat ugyebár eleve óvatosan fogyasztunk... Bele fogsz jönni :)

2017. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elosztani nem kell, ketóban nagyon sokan 1-2-szer esznek naponta, ez OK.
2017. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4napja csinálom. Nagy súlyról indulok. 1,5 hete még 140 kg voltam, akkor döntöttem így.1hétig folyamatosan csökkentettem a Ch-t, aztán 4 napja csak ami a zöldségben, fehérje turmixba van.Már ma 135.7 voltam, de ez nyilván még víz. Nő/41 év
2017. márc. 14. 18:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Vettem keton tesztet. Ha az kimutatja jó?
2017. márc. 14. 18:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

És hogy jutottál erre az ötletre hogy neked ketogén diéta kell?


Szerintem te egy sima átlagos kalória deficites diétával is sokat tudnál fogyni. Szerintem a ketogén diéta az esetedben felesleges pluszterhelés.

2017. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már millió diétát kipróbáltam.A gond, hogy Ch-t mindig nagyon kívánom.Egész életemben csoki függő voltam. Ha viszont nem eszem vagy minimálisat nem is kívánom annyira. A norbi updatettel is csak 20 kg-t fogytam 1 év alatt évekkel ezelőtt, vissza is jött.Kisbabát szeretnénk és doki mondta lehet inzulin rez vagyok. Kcal deficittel is próbálkoztam. Kisgyerek korom óta küzdök ezzel. Hugom egyik ismerősét ezzel fogyasztotta az orvos, rengeteget fogyott. Az IR-re is jó gyógymód.Most először nem vagyok éhes, a sütit is simán visszautasítom. Nem kívánom a csokit és a krumplit.
2017. márc. 14. 19:22
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 14. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!