Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kcal szegény, húsmentes ebéd...

Kcal szegény, húsmentes ebéd cukkiniből? Van valami finom receptetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

én itt olvastam a receptet, és kipróbáltam, nagyon finom :D


felkarikázod, földfűszeres olivában megforgatod, tepsibe teszed, mindegyikre teszel paradicsomot, mozzarellát és megsütöd...

tényleg isteni :D

a sajt lehet, hogy nem kalóriaszegény, de ebédre szerintem még belefér :D

2011. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rakereshetsz egy kerdesre: "Tökböl es cukkinibol milyen recepteket csinaltok szivesen?"

Nagyon jo ötleteket irtak, ezekböl a salata, cukkinifasirt szerintem kaloriaszegenyebb. Kremleves esetleg tejfellel sovanyabb, mint tejszinnel.

2011. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Töltheted is..csak nem hússal, hanem mondjuk valami tojásos zöldséges dologgal.

Én úgy csinálnám, hogy hagymát "dinsztelnék" (csak nem olajban, hanem vízben), aztán raknék bele reszelt répát meg ami még otthon van zöldség pl. brokkoli vagy karfiol, kelkáposzta (akármi) azt bele kockáznám még. Ha már kész, akkor levenném a tűzről és felvert tojással összekeverném.

Kettévágnám a cukkinit, kibelezném és megtölteném ezzel a tojásos zöldséges cuccal..tennék a tetejére esetleg valami soványabb sajtot és mehet a sütőbe.


Szerintem biztos finom..bár még nem ettem :D

2011. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a cukkinifasírt tényleg nagyon jó,és finom is ;)
2011. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!