Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki mit reggelizik hétköznap?...

Ki mit reggelizik hétköznap? Munka előtt vagy suli előtt 20/F

Figyelt kérdés
Útközbe veszitek meg ? Pékségbe?

2018. szept. 27. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mivel korán reggel hányingerem van, igy nem tudok enni. Altalánban suliban az első vagy a második szünetben ettem először. Akkor a magammal vitt szendvicset!
2018. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van időm zabkását készítek (előző este beáztatom a zabot), reggel gyorsan tejben/vízben megfőzöm, beledobálok ami jól esik vagy ha kicsit kevesebb időm, de azért van, akkor túrót, joghurtot, mézet és gyümölcsöt keverek össze, ezek mennek dobozba és benn eszem meg az irodában, mert reggel ébredés után még én sem bírok egyből enni. Ha semmi időm nincs, akkor a munkahelyen a büfébe szaladok be reggel, ilyenkor általában vajas croissant (nem tudom hogy írják) veszek. Szeretek egészségesen enni, de egy rohanós napon nem lesz emiatt lelkiismeretfurdalásom.
2018. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Zabkását, tojást vagy szendvicset csinálok. Nagyon ritkán valami péksütit megengedek magamnak, ha mondjuk tudom, hogy nem lesz reggel időm kaját csinálni.
2018. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Sli előtt nincs olyan korán étvágyam ,úgyhogy a suliba viszek valamit. Általában szendvicset és almát viszek ,de néha a péksüti is belefér, abból általában a sajtos pogi vagy a pizzás csiga. :)
2018. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Itthon szoktam az esetek többségében reggelizni, ált. szendvicset, zabkását, virslit vagy müzlit, nescafe-t iszom. Ha nem jut erre idő, akkor pékségbeN veszem meg a reggelit, de bent eszem a munkahelyemen, mert útközbeN nem szeretek enni. Munkában egy frissen főzött kávé mellett elnyammogom a kaját. Hétvégén meg szeretek tojást enni, melegszendvicset, tejbegrízt, lángost, ilyesmi.
2018. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthon eszek müzlit(a hagyományos, nem cukros fajtát), amibe friss gyümölcsöt vágok.
2018. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Utálom már a pékségeket,meg az ilyen kajákat.Jó ideig nem ettem semmit reggel addig míg haza nem értem,mostanában ha éhes vagyok felkeléskor,simán eszek kínai kaját pl.,barna tészta-húsos szósszal,akár pörköltet,töpörtyűt kenyérrel,nem érdekelnek a szabályok.
2018. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire bementem a CBA-ba, és vettem ilyen szalonnás, túrós, hagymás, sajtos kenyérlángost, és azt ettem első óra előtt. De volt olyan is, hogy délben ettem először, a kínainál. Szerencsére mindkettő 10 lépésnyire volt az iskolától, így lazán ki tudtam lógni szünetben.


Munkahelyre meg vagy vittem szendvicset, vagy vettem út közben valamit, függően attól, hogy épp délelőtt, délután, este, vagy köztesre mentem. Bár a végén már enni sem volt kedvem, így sokszor csak 6 óra munka után ettem először.

2018. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Egy tányér zabpelyhez (nem ilyen csokisat) tejjel.
2018. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én soha semmit, a párom sütit, zabkását vagy valami sós ételt visz munkába és 6-kor eszi meg. Itthon készíti valamelyikünk az ételt előző este.
2018. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!